Search

شنبه 18 مهر 1394

منو

آگهي هاي كامپيوتر

كامپيوتر » آموزش

آموزش حرفه ای مایا

24 مبحث اصلی یا 50 سی دی آموزشی اورجینال عرضه شده شرکت Digital Tutors در سال 2008 برای آموزش مایا 2008 و 2009 !(گنجانده شده در 10 دی وی دی بدون هیچ گونه کاستی و بدون فشرده سازی ) که مشتمل بر120 ساعت آموزش جامع، کامل و حرفه ای Maya - مایا به صورت کاملا مالتی مدیا می باشد. همراه با سورس کامل اکثر آموزش ها!
بالغ بر 120 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا !
کلکسیون بی نظیر و بسیار ارزشمند از تمامی پلاگین های مطرح مورد نیاز Autodesk Maya نسخه های 7 تا 2009 - بیش از 60 پلاگین کمیاب و گرانقیمت !
آموزش های جامع مایا 2008 و 2009 شرکت لیندا که شامل ویژگی های جدید این نسخه ها و کلیات آموزش آنهاست
نسخه کامل و کاملا اکتیو شده نرم افزار Autodesk Maya 8.0 , 8.5, 2008 و حتی 2009 که هر سه برگرفته شده از دی وی دی های اورجینال این محصولات هستند !
33 کتاب الکترونیک مرتبط با آموزش نرم افزار مایا !
نرم افزار های مطرح و گرانقیمت انیمیشن سازی دنیا مشتمل بر چند هزار دلار ارزش مادی !
.
.
.
دی وی دی شماره یک DVD 1 -
Animating Next-Gen Characters in Maya - آموزش جامع چگونگی خلق شخصیتهای انیمیشن فرا طبیعی و نسل آینده برای استفاده در بازی های رایانه ای، بیش از 6 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای همراه با سورس پروژه ها !
Animation Layers in Maya - راهنمای جامع چگونگی جان بخشی و پویا نمایی لایه های خلق شده در نرم افزار مایا، بیش از 2 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها !
Render Passes in Maya 2009 - آموزش کامل چگونگی استفاده از Render Pass ها در مایا و ویژگی های جدید مرتبط در نرم افزار مایا 2009 ! آموزش تکنیک های این فن که به سادگی عملیات وقت گیر را برای شما سهل می کند. بالغ بر 2 ساعت آموزش جامع چند رسانه ای !
UV Mapping Workflows in Maya : آموزش UV Mapping بر روی نرم افزار اصلی با تمامی جزئیات که شما را به خوبی در قالب یک آموزش 3 ساعت ربع بر روی سورس پروژه ها با تکنیک هایش آشنا می سازد .

- دی وی دی شماره دو DVD 2
- 3D Texturing in Maya and Photoshop -
- Exaggerated Facial Expressions in ZBrush and Maya - راهنمای جامع چگونگی خلق اشکال مختلف صورت و خلق حالات و احساسات کامل اغراق آمیز چهره در عین حال که حالت طبیعی آن را حفظ می کنید با استفاده از همکاری دو نرم افزار ZBrush و Maya. حدود سه ساعت آموزش جامع چند رسانه ای در قالب 19 سر تیتر آموزشی بر اساس سورس پروژه ها.
- Exaggerated Facial Modeling in Maya and ZBrush - راهنمای جامع مدل سازی اشکال مختلف صورت و حالات و احساسات کامل اغراق آمیز چهره در عین حال که حالت طبیعی آن را حفظ می کنید با استفاده از همکاری دو نرم افزار ZBrush و Maya. حدود 5 ساعت آموزش چند رسانه ای به همراه سورس پروژه ها در قالب 32 سر تیتر آموزشی.
- Flash and Maya Integration - یادگیری تکنیک های نوین و نو آورانه ای برای ترکیب نسخه های جدید نرم افزار های Maya و Flash با یکدیگر و خلق آثار سه بعدی منحصر به فرد برای صفحات وب و مضامین مختلف . بیش از 2.5 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها!
HDRI workflow with Maya and Photoshop - یادگیری کلیات HDRI یا High Dynamic Range Imaging برای خلق آثار و تصاویر بسیار با کیفیت دینامیک.

- دی وی دی شماره سه DVD 3
Animating Creatures in Maya - Insects - آموزش هنرمندانه چگونگی خلق انیمیشن در مایا که متشکل از بیش از 4 ساعت آموزش بر روی سورس پروژه است که به چگونگی طراحی موجودات بند پا به گونه فرا واقعی می پردازد !
Creatures Rigging in Maya - Insects - آموزش Rigging برای خلق حشرات بند پا به گونه فرا واقعی در نرم افزار مایا که بالغ بر 6 ساعت آموزش چند رسانه ای را شامل می شود .
mental ray Workflows in Maya - Subsurface Scattering - دریافت درکی عمیق تر از مبحث Subsurface Scattering که چگونه بتوانید به درستی و بهترین شکل رفتار نور را بر اشیا شبیه سازی کنید و با این آموزش تکنیک ها و روش های سریعی را برای هرچه نورپردازی و Rendering هرچه بهتر فرا میگیرید.

- دی وی دی شماره چهار DVD 4
mental ray Workflows in Maya Caustics - آموزش و تمرینات خلاقانه ای بر روی مبحث caustics در Mental Ray و نورپردازی و اشعه پردازی عالی بر روی اشیا با افکت های خاص این آموزش . بیش از 2.5 ساعت آموزش جامع چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها !
mental ray Workflows in Maya Final Gather - آموزش جامع راه حل های کاربردی برای Final Gathering و تکنیک های سریع Rendering برای جلوگیری از اتلاف وقت در کار. مشتمل بر بیش از 2 ساعت آموزش چند رسانه ای بر اساس سورس پروژه ها !
Creating Concept Vehicles in Maya - آموزش جامع اصول برای طراحی و خلق یک خودرو حرفه ای در مایا! مباحث چندضلعی ها، مدل سازی، نور پردازی و رندرینگ همه و همه در این آموزش به خوبی پوشش داده شده است ! نزدیک به 7 ساعت آموزش کامل و بی نقص چند رسانه ای به همراه سورس پروژه های آموزش !
nParticles in Maya 2009 - آموزش جامع nParticle ها در مایا 2009 و شبیه سازی های فوق العاده اشیا طبیعی توسط تکنیک های این آموزش برای خلق مایعات، ابرها، دودها و گرد و غبار و ... در حدود 3 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا و عملی بر روی سورس پروژه ها !

- دی وی دی شماره پنج DVD 5
Pipeline Integration with Maya and ZBrush 3 - آموزش کامل و عمیق برای سازگاری و عملیات مشترک نرم افزار ZBrush با Maya و کسب نتایج عالی از این همکاری ! عملیات Sculpting در چندین مرحله و خلق Displacement Map های مختلف را از ویژگی های این آموزش می توان برشمرد .عالی برای کاربران سطح متوسطه که از این نرم افزارها بهره میبرند. مشتمل بر 4 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا قالب در 29 سر تیتر آموزشی!
Polygon and Sub-D Modeling Workflows in Maya آموزش خلق موجودات غول پیکر و دایناسورها توسط ابزارهای حرفه ای نرم افزار مایا که در این آموزش به صورت عملی بر روی یک پروژه که سورس آن نیز موجود است طی 5 ساعت این عملیات را فرا می گیرید !
Texture Painting with Maya and Photoshop آموزش رنگ آمیزی و هماهنگی عالی میان آخرین نسخه های مایا و فتوشاپ برای خلق تصاویری هرچه واقعی تر در محیط مایا ! بیش از 4.5 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها !
دی وی دی DVD 6
Product Visualization in Maya - آخرین و جدید ترین آموزش مایا 2009 در سال 2008 که به چگونگی هرچه زیباتر کردن یک تصویر کالا و Render های فوق حرفه ای برای هرچه شفاف تر شدن هدف مورد نظر ! این آموزش جامع و مفید بالغ بر 5 ساعت است !
و اما علاوه بر مباحث مرتبط با مایا مباحث نرم افزار قدرتمند RealFlow که مرتبط با این حرفه هست را نیز در این پکیج گردآوری کردیم !
Introduction to Realflow 4 - آموزش جامع و کامل مقدمات RealFlow 4 برای خلق آثار و افکت های زیبایی همچون اقیانوس ها، بادها، پف و ترشحات و ... در قالب یک آموزش 4 ساعت همراه با سورس پروژه ها !
Fundamentals of RealWave in RealFlow - آموزش جامع کلیات RealWave در نرم افزار RealFlow که ابزارها و تکنیک های کلی و ضروری و مورد نیاز آن را در قالب آموزشی 3 ساعته و بر روی سورس پروژه ها به شما تقدیم می کند !

- دی وی دی شماره هفت DVD 7
Scripting In RealFlow - آموزش جامع کد نویسی حرفه ای نرم افزار RealFlow برای به دست آوردن نتایج واقع گرایانه تر و شبیه سازی هرچه زیباتر با استفاده از تکنیک های RealFlow . در حدود 4 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها .
Dynamic Simulations with RealFlow4 - قابلیت های نرم افزار RealFlow را با استفاده از این آموزش و تکنیک های حرفه ای که در آن بدان پرداخته می شود افزایش دهید . بالغ بر 3.5 ساعت آموزش چند رسانه ای همراه با سورس پروژه ها .
Lynda.com - Maya 2008 Essential Training - آموزش جامع و کامل شرکت لیندا برای کلیات نرم افزار مایا 2008 به سادگی شما را با این نرم افزار و عملکرد آن آشنا می کند . عالی برای مبتدیان و علاقمندان به نسخه های جدید مایا ! در حدود 10 ساعت آموزش چند رسانه ای به همراه فایل های تمرین !
Lynda.com - Maya 2009 Essential Training - آموزش جامع و کامل شرکت لیندا برای کلیات نرم افزار مایا 2009 به سادگی شما را با این نرم افزار و عملکرد آن آشنا می کند . عالی برای مبتدیان و علاقمندان به نسخه های جدید مایا ! بیش از 10 ساعت آموزش چند رسانه ای به همراه فایل های تمرین !

- دی وی دی شماره هشت DVD 8
Lynda.com - Maya 2009 New Features - آموزش ویژگی ها و امکانات جدید مایا 2009 عالی برای علاقمندان به مایا ! در حدود 2 ساعت آموزش مالتی مدیا به همراه فایلهای تمرین .
3Drender - Lighting & Rendering in Maya - دی وی دی معتبر و معروف شرکت 3DRender برای آموزش نورپردازی و سایه ها در مایا که در حدود 3.5 ساعت آموزش بسیار با کیفیت مایا به همراه سورس کامل پروژه ها می باشد ! ...

نام: مريم

.:: اعتبار آگهي پايان يافته است و اطلاعات كامل نمايش داده نمي شود. ::.

تماس با آگهی دهنده (مريم)
در مورد: آموزش حرفه ای مایا

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

1901
بازدید18/7/94
آموزشگاه فنی دنیای خودرو

آموزشگاه فنی دنیای خودرو
به نام خدا             آموزشگاه فنی دنیای خودرو            با ...
مجیدی،    تهران،   تماس: 021-66481250

18/7/94
آموزش تعمیرات لپ تاپ / کامپیوتر / کپی / پرینتر / تبلت

آموزش تعمیرات لپ تاپ / کامپیوتر / کپی / پرینتر / تبلت
www.iranrepair.com        برگزاری دوره های تخصصی :        - آموزش تعمیرات تبلت    - ...
رایان ویژن،    تهران،   تماس: 88949337 / 88949651

18/7/94
آموزش ترتیل کل قرآن کریم به تفکیک صفحه – پرهیزگار

آموزش ترتیل کل قرآن کریم به تفکیک صفحه – پرهیزگار
دانلود ترتیل کل قرآن کریم به تفکیک صفحه با صدای پرهیزگار        شامل ۶۰۴ صفحه همراه با صوت و ...
فروشگاه نیاز جهان،    تهران،   تماس: 03145262692 - 09163135466
قيمت: 0

18/7/94
 کاملترین آموزش سخت افزار مونتاژ و عیب یابی کامپیوتر:4DVD:اورجینال

کاملترین آموزش سخت افزار مونتاژ و عیب یابی کامپیوتر:4DVD:اورجینال
قیمت: 150,000 ریال        قیمت خرید نقدی: 135,000 ریال        http://fanos777.ir/market.aspx?p_id=3595        آموزش ...
جعفریان،    تهران،  
قيمت: 150,000 ریال

18/7/94
آموزش میکس و مونتاژ حرفه ای ( ادیوس ، فاینال کات پرو ، افترافکت ، پریمایر پرو )

آموزش میکس و مونتاژ حرفه ای ( ادیوس ، فاینال کات پرو ، افترافکت ، پریمایر پرو )
آموزش میکس و مونتاژ حرفه ای    برگزاری کلاسهای آموزش تخصصی و حرفه ای تدوین فیلم ( میکس و مونتاژ ) در ...
شرکت رویانگار نوین پرداز،    تهران،   تماس: 33780705
قيمت: تماس بگیرید

18/7/94
آموزش جامع نرم افزار ایکس استیل تکلا استراکچر جهت طراحی سازه های فلزی و بتنی

آموزش جامع نرم افزار ایکس استیل تکلا استراکچر جهت طراحی سازه های فلزی و بتنی
تعیین نقاط،Snap Zone،Snap Switches، ازکارانداختن سوئیچ Snap، کادرSnap Settings،روش انتخاب اشیاء،کاربردکلیدهای انتخاب    آغازمدل ...
3001.ir،    تهران،  
قيمت: 9900 تومان

18/7/94
 کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت تصویری/اصل و با کیفیت

کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت تصویری/اصل و با کیفیت
مواردی که در این مجموعه ارزشمند و بی‌نظیر آنها را فرا خوهید گرفت:        مقدمه و معرفی ابزار    معرفی ...
فروشگاه 3001،    تهران،  
قيمت: 12.000 تومان

18/7/94
.آموزش تعمیرات جاروبرقی.

.آموزش تعمیرات جاروبرقی.
مجهزترین مرکز آموزش و تعمیرات جارو برقی خانگی و صنعتی    یکی از پر استفاده ترین لوازم برقی در منازل ...
tamirat1000،    تهران،   تماس: 02166574355
قيمت: مناسب

18/7/94
 آموزش تعمیرات گوشی های هوشمند

آموزش تعمیرات گوشی های هوشمند
آموزش تعمیرات گوشی های هوشمند    پیشتاز الکترونیک مرکزآموزش تعمیرات موبایل و گوشیهای هوشمند    امروزه ...
tamirat1000،    تهران،   تماس: 02166574355
قيمت: 0

18/7/94
آموزش طراحی مدارات الکترونیک

آموزش طراحی مدارات الکترونیک
آموزش طراحی مدارات الکترونیکی    مجهزترین و علمی ترین مرکز آموزش ساخت و طراحی انواع مدارات الکترونیکی ...
tamirat1000،    تهران،   تماس: 02166593530
قيمت: مناسب

18/7/94
مهندسی معکوس مقدماتی

مهندسی معکوس مقدماتی
در این سالها با توجه به تحریمهای کشور عزیزمان و نیازمندیهای الکترونیکی جامعه و همچنین بازسازی برخی ازدستگاههایی ...
tamirat1000،    تهران،   تماس: 02166574355
قيمت: مناسب

18/7/94
اموزش تعمیرات ups

اموزش تعمیرات ups
   مجهز ترین مرکز آموزش و تعمیرات منابع تغذیه یوپی اسUPS و استابلایزر    با توجه به رشد روزافزون ...
tamirat1000،    تهران،   تماس: 02166574355-02166945068
قيمت: 0

18/7/94
Groove 2007 Essential Training

Groove 2007 Essential Training
عنوان اصلی : Groove 2007 Essential Training            آموزش جامع نرم استفاده از نرم افزار Microsoft Office ...
برترين فروشگاه،    تهران،  
قيمت: 6,500 تومان

18/7/94
آموزش طراحی گرافیک با Expression Blend

آموزش طراحی گرافیک با Expression Blend
عنوان اصلی : Getting Started with Expression Blend        آموزش طراحی محیط کاربری گرافیکی برای وب و یا برنامه ...
برترين فروشگاه،    تهران،  
قيمت: 6,500 تومان

18/7/94
آموزش و آشنایی کار با Visual Studio 2008 در آموزش مالتی مدیا به صورت کامل و جامع

آموزش و آشنایی کار با Visual Studio 2008 در آموزش مالتی مدیا به صورت کامل و جامع
آموزش و آشنایی کار با Visual Studio 2008 در در قالب آموزش مالتی مدیا محصول موسسه آموزشی VTC به مدت زمان 7 ساعت ارائه شده ...
برترين فروشگاه،    تهران،  
قيمت: 5,000 تومان

18/7/94
Publisher 2010 Essential Training

Publisher 2010 Essential Training
عنوان اصلی : Publisher 2010 Essential Training        نرم افزار مایکروسافت پابلیشر برنامه ای به منظور نشر رومیزی ...
برترين فروشگاه،    تهران،  
قيمت: 6,500 تومان

18/7/94
آموزش مقدماتی و متوسطه فتوشاپ CS5

آموزش مقدماتی و متوسطه فتوشاپ CS5
آموزش مقدماتی و متوسطه فتوشاپ CS5    آموزش تصویری و فارسی Photoshop Cs5    بصورت CD و Dvd کاملا تصویری ...
برترين فروشگاه،    تهران،  
قيمت: 8,000 تومان

18/7/94
آموزش AutoCAD Mechanical 2010

آموزش AutoCAD Mechanical 2010
عنوان اصلی : Autodesk AutoCAD Mechanical 2010 Basic Concepts Tutorials    نرم افزار AutoCAD Mechanical 2010 یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای ...
برترين فروشگاه،    تهران،  
قيمت: 6,000 تومان

18/7/94
 آموزش تعمیرات تبلت ( دارنده گواهینامه بین المللی  )

آموزش تعمیرات تبلت ( دارنده گواهینامه بین المللی )
آموزش تعمیرات تبلت در رایان ویژن با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهد در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ...
مهندس ملکی،    تهران،   تماس: 88949337 - 88949651 -88948965

18/7/94
 آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر
آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در مجهزترین مرکز تعمیرات در کشور با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهددر کوتاهترین ...
مهندس ملکی،    تهران،   تماس: 88948965 / 88949651
1234567891011بعدي آخر(1 تا 20 از بیش از 2172 مورد)

آگهی ویژه