Search

پنجشنبه 10 مهر 1393

آگهي هاي كامپيوتر

كامپيوتر » آموزش

آموزش حرفه ای مایا

24 مبحث اصلی یا 50 سی دی آموزشی اورجینال عرضه شده شرکت Digital Tutors در سال 2008 برای آموزش مایا 2008 و 2009 !(گنجانده شده در 10 دی وی دی بدون هیچ گونه کاستی و بدون فشرده سازی ) که مشتمل بر120 ساعت آموزش جامع، کامل و حرفه ای Maya - مایا به صورت کاملا مالتی مدیا می باشد. همراه با سورس کامل اکثر آموزش ها!
بالغ بر 120 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا !
کلکسیون بی نظیر و بسیار ارزشمند از تمامی پلاگین های مطرح مورد نیاز Autodesk Maya نسخه های 7 تا 2009 - بیش از 60 پلاگین کمیاب و گرانقیمت !
آموزش های جامع مایا 2008 و 2009 شرکت لیندا که شامل ویژگی های جدید این نسخه ها و کلیات آموزش آنهاست
نسخه کامل و کاملا اکتیو شده نرم افزار Autodesk Maya 8.0 , 8.5, 2008 و حتی 2009 که هر سه برگرفته شده از دی وی دی های اورجینال این محصولات هستند !
33 کتاب الکترونیک مرتبط با آموزش نرم افزار مایا !
نرم افزار های مطرح و گرانقیمت انیمیشن سازی دنیا مشتمل بر چند هزار دلار ارزش مادی !
.
.
.
دی وی دی شماره یک DVD 1 -
Animating Next-Gen Characters in Maya - آموزش جامع چگونگی خلق شخصیتهای انیمیشن فرا طبیعی و نسل آینده برای استفاده در بازی های رایانه ای، بیش از 6 ساعت آموزش جامع چندرسانه ای همراه با سورس پروژه ها !
Animation Layers in Maya - راهنمای جامع چگونگی جان بخشی و پویا نمایی لایه های خلق شده در نرم افزار مایا، بیش از 2 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها !
Render Passes in Maya 2009 - آموزش کامل چگونگی استفاده از Render Pass ها در مایا و ویژگی های جدید مرتبط در نرم افزار مایا 2009 ! آموزش تکنیک های این فن که به سادگی عملیات وقت گیر را برای شما سهل می کند. بالغ بر 2 ساعت آموزش جامع چند رسانه ای !
UV Mapping Workflows in Maya : آموزش UV Mapping بر روی نرم افزار اصلی با تمامی جزئیات که شما را به خوبی در قالب یک آموزش 3 ساعت ربع بر روی سورس پروژه ها با تکنیک هایش آشنا می سازد .

- دی وی دی شماره دو DVD 2
- 3D Texturing in Maya and Photoshop -
- Exaggerated Facial Expressions in ZBrush and Maya - راهنمای جامع چگونگی خلق اشکال مختلف صورت و خلق حالات و احساسات کامل اغراق آمیز چهره در عین حال که حالت طبیعی آن را حفظ می کنید با استفاده از همکاری دو نرم افزار ZBrush و Maya. حدود سه ساعت آموزش جامع چند رسانه ای در قالب 19 سر تیتر آموزشی بر اساس سورس پروژه ها.
- Exaggerated Facial Modeling in Maya and ZBrush - راهنمای جامع مدل سازی اشکال مختلف صورت و حالات و احساسات کامل اغراق آمیز چهره در عین حال که حالت طبیعی آن را حفظ می کنید با استفاده از همکاری دو نرم افزار ZBrush و Maya. حدود 5 ساعت آموزش چند رسانه ای به همراه سورس پروژه ها در قالب 32 سر تیتر آموزشی.
- Flash and Maya Integration - یادگیری تکنیک های نوین و نو آورانه ای برای ترکیب نسخه های جدید نرم افزار های Maya و Flash با یکدیگر و خلق آثار سه بعدی منحصر به فرد برای صفحات وب و مضامین مختلف . بیش از 2.5 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها!
HDRI workflow with Maya and Photoshop - یادگیری کلیات HDRI یا High Dynamic Range Imaging برای خلق آثار و تصاویر بسیار با کیفیت دینامیک.

- دی وی دی شماره سه DVD 3
Animating Creatures in Maya - Insects - آموزش هنرمندانه چگونگی خلق انیمیشن در مایا که متشکل از بیش از 4 ساعت آموزش بر روی سورس پروژه است که به چگونگی طراحی موجودات بند پا به گونه فرا واقعی می پردازد !
Creatures Rigging in Maya - Insects - آموزش Rigging برای خلق حشرات بند پا به گونه فرا واقعی در نرم افزار مایا که بالغ بر 6 ساعت آموزش چند رسانه ای را شامل می شود .
mental ray Workflows in Maya - Subsurface Scattering - دریافت درکی عمیق تر از مبحث Subsurface Scattering که چگونه بتوانید به درستی و بهترین شکل رفتار نور را بر اشیا شبیه سازی کنید و با این آموزش تکنیک ها و روش های سریعی را برای هرچه نورپردازی و Rendering هرچه بهتر فرا میگیرید.

- دی وی دی شماره چهار DVD 4
mental ray Workflows in Maya Caustics - آموزش و تمرینات خلاقانه ای بر روی مبحث caustics در Mental Ray و نورپردازی و اشعه پردازی عالی بر روی اشیا با افکت های خاص این آموزش . بیش از 2.5 ساعت آموزش جامع چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها !
mental ray Workflows in Maya Final Gather - آموزش جامع راه حل های کاربردی برای Final Gathering و تکنیک های سریع Rendering برای جلوگیری از اتلاف وقت در کار. مشتمل بر بیش از 2 ساعت آموزش چند رسانه ای بر اساس سورس پروژه ها !
Creating Concept Vehicles in Maya - آموزش جامع اصول برای طراحی و خلق یک خودرو حرفه ای در مایا! مباحث چندضلعی ها، مدل سازی، نور پردازی و رندرینگ همه و همه در این آموزش به خوبی پوشش داده شده است ! نزدیک به 7 ساعت آموزش کامل و بی نقص چند رسانه ای به همراه سورس پروژه های آموزش !
nParticles in Maya 2009 - آموزش جامع nParticle ها در مایا 2009 و شبیه سازی های فوق العاده اشیا طبیعی توسط تکنیک های این آموزش برای خلق مایعات، ابرها، دودها و گرد و غبار و ... در حدود 3 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا و عملی بر روی سورس پروژه ها !

- دی وی دی شماره پنج DVD 5
Pipeline Integration with Maya and ZBrush 3 - آموزش کامل و عمیق برای سازگاری و عملیات مشترک نرم افزار ZBrush با Maya و کسب نتایج عالی از این همکاری ! عملیات Sculpting در چندین مرحله و خلق Displacement Map های مختلف را از ویژگی های این آموزش می توان برشمرد .عالی برای کاربران سطح متوسطه که از این نرم افزارها بهره میبرند. مشتمل بر 4 ساعت آموزش جامع مالتی مدیا قالب در 29 سر تیتر آموزشی!
Polygon and Sub-D Modeling Workflows in Maya آموزش خلق موجودات غول پیکر و دایناسورها توسط ابزارهای حرفه ای نرم افزار مایا که در این آموزش به صورت عملی بر روی یک پروژه که سورس آن نیز موجود است طی 5 ساعت این عملیات را فرا می گیرید !
Texture Painting with Maya and Photoshop آموزش رنگ آمیزی و هماهنگی عالی میان آخرین نسخه های مایا و فتوشاپ برای خلق تصاویری هرچه واقعی تر در محیط مایا ! بیش از 4.5 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها !
دی وی دی DVD 6
Product Visualization in Maya - آخرین و جدید ترین آموزش مایا 2009 در سال 2008 که به چگونگی هرچه زیباتر کردن یک تصویر کالا و Render های فوق حرفه ای برای هرچه شفاف تر شدن هدف مورد نظر ! این آموزش جامع و مفید بالغ بر 5 ساعت است !
و اما علاوه بر مباحث مرتبط با مایا مباحث نرم افزار قدرتمند RealFlow که مرتبط با این حرفه هست را نیز در این پکیج گردآوری کردیم !
Introduction to Realflow 4 - آموزش جامع و کامل مقدمات RealFlow 4 برای خلق آثار و افکت های زیبایی همچون اقیانوس ها، بادها، پف و ترشحات و ... در قالب یک آموزش 4 ساعت همراه با سورس پروژه ها !
Fundamentals of RealWave in RealFlow - آموزش جامع کلیات RealWave در نرم افزار RealFlow که ابزارها و تکنیک های کلی و ضروری و مورد نیاز آن را در قالب آموزشی 3 ساعته و بر روی سورس پروژه ها به شما تقدیم می کند !

- دی وی دی شماره هفت DVD 7
Scripting In RealFlow - آموزش جامع کد نویسی حرفه ای نرم افزار RealFlow برای به دست آوردن نتایج واقع گرایانه تر و شبیه سازی هرچه زیباتر با استفاده از تکنیک های RealFlow . در حدود 4 ساعت آموزش چند رسانه ای بر روی سورس پروژه ها .
Dynamic Simulations with RealFlow4 - قابلیت های نرم افزار RealFlow را با استفاده از این آموزش و تکنیک های حرفه ای که در آن بدان پرداخته می شود افزایش دهید . بالغ بر 3.5 ساعت آموزش چند رسانه ای همراه با سورس پروژه ها .
Lynda.com - Maya 2008 Essential Training - آموزش جامع و کامل شرکت لیندا برای کلیات نرم افزار مایا 2008 به سادگی شما را با این نرم افزار و عملکرد آن آشنا می کند . عالی برای مبتدیان و علاقمندان به نسخه های جدید مایا ! در حدود 10 ساعت آموزش چند رسانه ای به همراه فایل های تمرین !
Lynda.com - Maya 2009 Essential Training - آموزش جامع و کامل شرکت لیندا برای کلیات نرم افزار مایا 2009 به سادگی شما را با این نرم افزار و عملکرد آن آشنا می کند . عالی برای مبتدیان و علاقمندان به نسخه های جدید مایا ! بیش از 10 ساعت آموزش چند رسانه ای به همراه فایل های تمرین !

- دی وی دی شماره هشت DVD 8
Lynda.com - Maya 2009 New Features - آموزش ویژگی ها و امکانات جدید مایا 2009 عالی برای علاقمندان به مایا ! در حدود 2 ساعت آموزش مالتی مدیا به همراه فایلهای تمرین .
3Drender - Lighting & Rendering in Maya - دی وی دی معتبر و معروف شرکت 3DRender برای آموزش نورپردازی و سایه ها در مایا که در حدود 3.5 ساعت آموزش بسیار با کیفیت مایا به همراه سورس کامل پروژه ها می باشد ! ...

نام:

مريم

Email:

منطقه:

تهران

http://www.kharid.bz/product.php?id=49&sc=ZGlyZWN0&u=NjEzMDg=

تماس با آگهی دهنده (مريم)
در مورد: آموزش حرفه ای مایا

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

-

آموزش مایا

-

آموزش حرفه ای مایا

-

اورجینال شرکت Digital Tutors در سال 2008 برای آموزش مایا

-

آموزش مايا 2008

-

آموزش مایا شرکت Digital Tutors در سال 2008

-

آموزش مایا در سال 2008

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد
1728
بازدید5/7/93
آموزش حرفه ای مایا شرکت Digital Tutors

آموزش حرفه ای مایا شرکت Digital Tutors
آموزشی مایا شرکت Digital Tutors ! بیش ... از 120 ... ساعت آموزش جدید مالتی مدیا منطبق ... با مایا 2008 و 2009 ! این پک شامل مجموعه ... آموزشی حرفه ای مایا از شرکت Digital ... Tutors مشتمل ...
خريد شاپ،    تهران،  
قيمت: 12,900 تومان

 

5/7/93
آموزش حرفه ای مایا

آموزش حرفه ای مایا
مبحث اصلی یا 50 سی دی آموزشی اورجینال عرضه شده شرکت ... Digital Tutors در سال 2008 برای آموزش مایا 2008 و 2009 !(گنجانده شده ... در ...
مريم،    تهران،  
قيمت: 12,900 تومان

 

6/7/93
آموزش جامع اخذ مدرک CCNP

آموزش جامع اخذ مدرک CCNP
جامع اخذ مدرک CCNP CCNP Certification ... جدید ترین نرم افزار ها و آموزش های تخصصی علوم کامپیوتر ... ...
وب سایت تخصصی فرین،    خراسان،   تماس: 09153229053
قيمت: 15000

 

20/5/93
آموزش جامع نرم افزار Flash

آموزش جامع نرم افزار Flash
جامع نرم افزار Flash با ... فروشگاه گرافیک www.artp30.com آموزش جامع نرم افزار Flash در قالب ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598 - 0912 6041610 - 0912 2032654
قيمت: www.artp30.com

 

15/4/93
لاک مخملی و اکلیلی طراحی ناخن مایا

لاک مخملی و اکلیلی طراحی ناخن مایا
لاک مخملی و اکلیلی مایا هیچ گونه مهارت و تخصصی ... را در عرض چند دقیقه به مایا بسپارید یکی از بهترین ...
فروشگاه گردونه،    تهران،   تماس: 02144115898
قيمت: 19000 تومان

 

21/11/92
لاک ناخن مخملی مایا

لاک ناخن مخملی مایا
پکیج لاک ناخن مخملی مایا ناخن های خود را به بهترین ... اینترنتی لاک ناخن مخملی مایا MAYA با لاک مخملی مایا هیچ ... گونه مهارت و تخصصی ...
سمانه سعدالدین،    تهران،  
قيمت: 29,000 تومان

 

25/9/92
آموزش خصوصی مایا Maya

آموزش خصوصی مایا Maya
خصوصی نرم افزار مایا از ... سطح مقدماتی تا پیشرفته مباحث ... ری) 5- ریگینگ پیشرفته 6- انیمیت 7- آشنایی با نرم افزار Mudbox 8- ...
رسول ذاکری،    تهران،   تماس: 0912-6185569

 

13/9/92
خرید پستی آموزش کامل مراحل انیمیشن سازی سه بعدی

خرید پستی آموزش کامل مراحل انیمیشن سازی سه بعدی
با استفاده این مجموعه آموزش روند کامل ساخت انیمشن ... ها را به انجام می رسانند را آموزش می بینید محصول سال 2011 ... مایا بعضی عناوین آموزشی درون ... ...
omid،    اصفهان،  
قيمت: 15000 تومان

 

21/7/92
طرح بنر 7 تیر - شهادت دکتر بهشتی و روز قوه قضائیه - PSD - با کیفیت بالا

طرح بنر 7 تیر - شهادت دکتر بهشتی و روز قوه قضائیه - PSD - با کیفیت بالا
طرح بنر 7 تیر - شهادت دکتر بهشتی و روز قوه قضائیه - PSD - با کیفیت بالا بنر قوه قضائیه - لایه لایه - با کیفیت با ... بنر 7 تیر - شهادت دکتر بهشتی ...
چاپ آرت پي سي (هنـر)،    تهران،   تماس: 02166908598 - 09126041610 - 09122032654
قيمت: www.artp30.com

 

11/6/93
برنامه نویسی مقدماتی و حرفه ای matlab

برنامه نویسی مقدماتی و حرفه ای matlab
فایلهای آموزش MATLAM شامل راهنمای کلی، عملیات ریاضی، عددی، نمودار و گراف، سری فوریه، پردازش تصویر و .... در ادامه ... آموزش MATLAM شامل راهنمای کلی، ...
رویا احمدی،    تهران،   تماس:
قيمت: مراجعه به سایت ما

 

9/7/93
زیبا کردن ناخنها پک طراحی ناخن ما/یا

زیبا کردن ناخنها پک طراحی ناخن ما/یا
با این پکیج هیچ گونه مهارت و تخصصی برای طراحی ناخن لازم نیست زیبا کردن ناخن هایتان در عرض چند دقیقه بهترین ...
elishop19،    تهران،  
قيمت: 20000 تومان

 

6/7/93
Implementing Exchange Server 2003

Implementing Exchange Server 2003
Implementing Exchange Server 2003 فروشگاه تخصصی گروه نرم افزاری فرین عرضه کننده جدید ترین نرم افزار ها و آموزش های تخصصی ... جدید ترین نرم افزار ها و آموزش های تخصصی علوم کامپیوتر ... ...
farinsoft،    خراسان،   تماس: 09153229053
قيمت: 2000

 

20/5/93
Texture 3Dmax - Photoshop بانک

Texture 3Dmax - Photoshop بانک
Texture 3Dmax - Photoshop بانک با سلام عرضه شده در اولین فروشگاه گرافیک www.artp30.com ......................................... بانک Texture ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 0912 6041610 - 0912 2032654 - 021 66908598
قيمت: www.artp30.com

 

20/5/93
دستیار تدوین - کلیپهای آماده میکس و مونتاژ

دستیار تدوین - کلیپهای آماده میکس و مونتاژ
دستیار تدوین - کلیپهای آماده میکس و مونتاژ با سلام عرضه شده در اولین فروشگاه گرافیک www.artp30.com محصولات فوق ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598 - 0912 6041610 - 0912 2032654
قيمت: www.artp30.com

 

20/5/93
مجموعه آموزشی CS4 U  Adobe CS4

مجموعه آموزشی CS4 U Adobe CS4
مجموعه آموزشی CS4 University Adobe CS4 با سلام عرضه شده در اولین فروشگاه گرافیک www.artp30.com ........................... توجه : این ... آموزشی CS4 University Adobe CS4 با سلام عرضه ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598 - 0912 6041610 - 0912 2032654
قيمت: www.artp30.com

 

20/5/93
فون عروس و داماد آتیله - PSD - با کیفیت

فون عروس و داماد آتیله - PSD - با کیفیت
فون عروس و داماد آتیله - PSD - با کیفیت با سلام عرضه شده در اولین فروشگاه گرافیک www.artp30.com ......................................... ******* ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598 - 0912 6041610 - 0912 2032654
قيمت: www.artp30.com

 

20/5/93
طرح امام زمان و نیمه شعبان PSD - با کیفیت بالا مخصوص چاپ

طرح امام زمان و نیمه شعبان PSD - با کیفیت بالا مخصوص چاپ
طرح امام زمان و نیمه شعبان PSD - با کیفیت بالا مخصوص چاپ طرح ولادت حضرت مهدی و نیمه شعبان PSD فتوشاپی - با کیفیت ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598 - 09126041610 - 09122032654
قيمت: www.artp30.com

 

20/5/93
عکس حضرت امام خمینی PSD با زمینه سفید

عکس حضرت امام خمینی PSD با زمینه سفید
با سلام عرضه شده در اولین فروشگاه گرافیک www.artp30.com .................... گالری عکس PSD امام خمینی در قالب 2DVD ( به صورت ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598
قيمت: www.artp30.com

 

5/4/93
عکس و طرح شاتراستوک shutterstock با کیفیت بالا

عکس و طرح شاتراستوک shutterstock با کیفیت بالا
عکس با کیفیت شاتراستاک - Shutterstock - وکتور شاتراستاک عکس و طرح شاتراستوک shutterstock با کیفیت بالا عکس شاتراستاک ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598 - 09122032654 - 09126041610
قيمت: www.artp30.com

 

5/4/93
طرح معرق - طرح منبت - طرح پارچه با کیفیت بالا

طرح معرق - طرح منبت - طرح پارچه با کیفیت بالا
طرح معرق - طرح منبت - طرح پارچه با کیفیت بالا طرح معرق کاری - طرح منبت کاری - طرح پارچه برای ایده برداری طرح ...
سیامک درفشی،    تهران،   تماس: 02166908598 - 09122032654 - 09126041610
قيمت: www.artp30.com

 

1234بعدي آخر(1 تا 20 از 71 مورد)
آموزش تعمیرات لپ تاپ / کامپیوتر / کپی / پرینتر

آموزش تعمیرات لپ تاپ / کامپیوتر / کپی / پرینتر
کافل رک شبکه کامپیوتر

کافل رک شبکه کامپیوتر
طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان
ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور
توکن ST3

توکن ST3
مشاوره ، طراحی و پیاده سازی شبکه

مشاوره ، طراحی و پیاده سازی شبکه
نمایندگی hp-panasonic-canon-epson

نمایندگی hp-panasonic-canon-epson
قویترین مرکز فروش پرینتر,کارتریج,اسکنر,فاکس , کپی و پرینتر سوزنی اپسون

قویترین مرکز فروش پرینتر,کارتریج,اسکنر,فاکس , کپی و پرینتر سوزنی اپسون
نوت بوک دست دوم استوک و مانیتور دست دوم و کیس کامل کامپیوتر دست دوم  دل و اچ پی  , cpu ram دست دوم

نوت بوک دست دوم استوک و مانیتور دست دوم و کیس کامل کامپیوتر دست دوم دل و اچ پی , cpu ram دست دوم
کسب لذت دانش به همراه ارتقاء علمی با تنها مجموعه متخصص پروژه های دانشگاهی و صنعتی

کسب لذت دانش به همراه ارتقاء علمی با تنها مجموعه متخصص پروژه های دانشگاهی و صنعتی
شرکت گارانتی اپل شامل مدلهای :  iBook , iPad , MacBook , MacBook Air , MacBook Pro , PowerBook

شرکت گارانتی اپل شامل مدلهای : iBook , iPad , MacBook , MacBook Air , MacBook Pro , PowerBook
تعمیرات تخصصی انواع مانیتور-لپ تاپ-کامپیوتر

تعمیرات تخصصی انواع مانیتور-لپ تاپ-کامپیوتر
فروش پرینتر ، کارتریج ، مخزن ، جوهر ، مواد مصرفی و کاغذ

فروش پرینتر ، کارتریج ، مخزن ، جوهر ، مواد مصرفی و کاغذ
فروش جوهر پلاتر

فروش جوهر پلاتر
مشاوره پایان نامه ، پروپزال و تحلیل آماری

مشاوره پایان نامه ، پروپزال و تحلیل آماری

آگهی ویژه