Search

آدينه 9 آبان 1393

آگهي هاي صنعت

صنعت » توليد مواد غذايي

خواص عسل

تولید کننده واقعی عسل

شرکت اسیا فراز سهند ارسباران( شماره ثبت : 31320 )
عسل طبیعی و دارویی (آذر بایجان)

را بدون واسطه باتضمین کیفیت بعد از ارسال نمونه واخذ تائیدیه کنترل کیفی


(آزمایشگاه) بصورت عمده به هموطنان محترم عرضه می نماید.


خواص عسل:


این ماده زرین، غـنی و فـوق الـعـاده محصول معجزه آسای زنبـورهــای عسل است و جایگزین منـاسبـی بـرای شـکـر سفید به شـمـار مـی رود. هر چند در تمامی سال موجودمـی بـاشـد، امـا بایـد دانسـت که در تابستان و پاییز بعمل مـی آید و در این موقع از سال از سایـر مـواقـع تـازه تر می باشد.
فرایند اعجاب انگیز تهیه فرایند اعجاب انگیز تهیه عسل از چرخش زنـبـورهــا به دور گل ها شروع می شود. آنها در همین حال شهد گـل ها را در دهـان خـود جـمـع می کـنـنـد. شـهـد گـل هـا بـا آنــزیم مخصوصی که در بزاق دهان زنبور وجود دارد، ترکیب شده و طی یک فرایند شیمیایی تبدیل به عسل می شود. زنبورها، عسل را به داخل کندو می برند و آنرا درون حفره ها و دیواره های هر شبکه از کندو ذخیره می کنند. ارتعاشی که از بال زدن های آنها ایجاد می شود، کار تهویه را انجام داده و موجب می شود رطوبت بیش از اندازه آن از بین رفته و آماده مصرف گردد.

فواید

علاوه بر اینکه عسل به عنوان شیرین کننده مغذی و طبیعی به شماره می رود، تحقیقات حاکی از این امر هستند که ترکیبات منحصر بفرد عسل، از آن یک ضد میکروب و ضد اکسیدان قوی درست می کنند.

عسل ناخالص (خام) – ماده ای ضد باکتری، ضد ویروس، ضد قارچ

خواص عسل – مانند اکثر مواد غذایی – به کیفیت آن بستگی دارد؛ اما در این مورد بخصوص، کیفیت از اهمیت بالاتری برخوردار است، چراکه گرده هایی که به پاهای زنبور عسل می چسبند، خاصیت درمانیشان در گیاهان مختلف، متفاوت می باشند. به علاوه در فرایند درست شدن عسل بسیاری از مواد مغذی در داخل کندو باقی می ماند. می توان گفت که عسل ناخالص ( یا همان عسل اولیه) حاوی همان صمغی است که در موم وجود دارد. موم گاهی اوقات با نام "چسب زنبور" نیز شناخته می شود که عبارت است از یک مخلوط مرکب صمغی شکل و مواد دیگری که زنبور های عسل با استفاده از آن کندو را آب بندی می کنند و آنرا درمقابل باکتری و سایر میکرو ارگانیسم ها محفوظ نگه می دارند. زنبور عسل موم را با ترکیب کردن صمغ گیاهان با ترشحات خود درست می کند. جالب است بدانید که موادی شبیه به قیر خیابان نیز در موم دیده می شود. گاهی اوقات زنبورهای نگهبان از پرده های خاصی در داخل هر یک از حفره های کندو استفاده می کنند تا موم را در آن محوطه انباشته کنند، سپس سایر زنبورها از این ماده در دورتادور شانه عسل استفاده می کنند و کلیه شکاف ها را از این صمغ ضد باکتری، ضد ویروس و ضد قارچ پر می کنند. صمغی که در موم وجود دارد تنها حاوی مقدار کمی از مواد مغذی است که در عسل یافت می شود. تحقیقات نشان داده اند که به طور کلی عناصری که در عسل و موم وجود دارند می توانند از بروز سرطان و تومور جلوگیری نمایند. از این موارد میتوان به فنیل کتینوری متیل اسید، فنی اتیل دی متیل کافیت اشاره کرد. محققان بر این باورند که این ترکیبات از بروز سرطان روده در حیوانات جلوگیری می کنند که این امر با کم شدن فعالیت دو آنزیم با نام های فسفاتیدیلینوسیتول نوعی فسفو لیپاز C لیپوکسیجن امکان پذیر می شود. زمانیکه عسل خام طی فرایند گرمایشی قرار می گیرد بسیاری از خواص مفید اولیه خود را از دست می دهد.

عسل کارایی ورزشی را افزایش داده و موجب بهبود جراحات می شود

اصولاً از عسل به عنوان ماده ای انرژی زا استفاده می کنند. در تحقیقات اخیر ثابت شده که از عسل همچنین می توان به عنوان یک ماده ارگوژنیک (موادی که قابلیت اجرایی ورزشکاران را ارتقا می بخشد) نیز استفاده کرد. همچنین این ماده در بهبود زخم ها و سایر جراحات نیز نقش مهمی را ایفا می کند.

سال ها پیش در زمان بازی های المپیک معمولاً ورزشکاران برای بدست آوردن نیرو و توان بیشتر از مواد غذایی مخصوصی استفاده می کردند که در این میان می توان به عسل و انجیر خشک اشاره کرد. در حال حاضر نیز عده ای از پژوهشگران تحقیقات خود را بر روی این ماده شروع کرده اند. یکی از تحقیقاتی بر روی 39 نفر ورزشکار وزنه بردار که هم شامل خانم ها می شدند و هم آقایون، انجام شد. این افراد تحت آموزش های سنگین وزنه برداری و بدن سازی قرار داشتند. آنها پس از اتمام تمرینات مکمل پروتیئن خود را یا با شکر یا مالتودکسترین و یا عسل مخلوط کرده و مصرف می نمودند. قند خون گروهی که از عسل استفاده می کردند در تمام طول مدت 2 ساعت تمرین ثابت باقی می ماند. همچنین قدرت ماهیچه ها و نیروی ذخیره شده در آن دسته از افرادی که از مکمل پروتئین و عسل استفاده کرده بودند نسبت به سایرین افزونی داشت.

ثابت نگه داشتن قند خون در طی تمرینات استقامتی در کنار مصرف کربوهیدرات یکی از راههای مناسب برای ذخیره گلیکوژن در ماهیچه هاست. همانطور که مطلع هستید گلیکوژن نوعی قند ذخیره شده در ماهیچه هاست که حالت سوخت آماده مصرف را دارد. به همین دلیل ورزشکارانی که از عسل استفاده می کردند گلیکوژن کافی در ماهیچه هایشان ذخیره می شد و روز آینده می توانستند با بالاترین آمادگی و دارا بودن بالاترین میزان سلامتی در تمرینات شرکت کنند. تا این لحظه ثابت شد که عسل می تواند به عنوان منبع دیگری از کربوهیدارت به ورزشکاران کمک کند تا در بهترین وضعیت واکنش نشان دهند و می توان ادعا کرد که نسبت به تمام انتخاب های دیگر ارجحیت دارد.

از دیگر خواص شفا بخش عسل، می توان به قابلیت بالای آن در بهبود جراحات اشاره کرد. برای قرن ها عسل به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده و همچنین گندزدا مورد استفاده قرار می گرفت و به صورت موضعی بر روی زخم ها، سوزش ها و جراحات استعمال می شد. در یکی از بررسی هایی که در هند انجام شده، محققان خواص دارویی عسل را با درمان قراردادی (سولفادیازین) بر روی 104 بیماری که دارای سوختگی درجه یک بودند، امتحان کردند. پس از گذشت یک هفته از شروع درمان 91 % از بیمارانی که تحت معالجه با عسل قرار گرفته بودند، هیچ گونه عفونتی نکردند. این در حالی است که تنها 7% از افرادی که از دارو استفاده کرده بودند، دچار عفونت نشدند. همچنین بسیاری از بیمارانی که در گروه درمانی عسل قرار گرفته بودند، قادر شدند تا خیلی زودتر بهبود پیدا کنند. یکی دیگر از مزایای عسل در تحقیقی که بر روی افراد سزاریانی و هستورکتومی ( بیرون آوردن رحم) انجام شد، کاملاً مشهود است. بدن این افراد خیلی زودتر از سایرین، از کلیه عفونت ها پاک شد و خیلی زودتر از بیمارستان مرخص شدند.

واکنش شفابخش عسل آن هم زمانیکه به صورت موضعی استعمال می گردد، از روند خاصی پیروی می کند. از آنجاییکه عسل به طور اخص از گلوکز و فراکتوز ( دو نوع قندی که آب زیادی به خود جذب می کنند) تشکیل شده، به همین دلیل آبی را که در روی زخم ها جمع می شود را به خود جذب می کنند، از اینرو رشد باکتری ها و قارچ ها در آن محل متوقف می شود. این میکروارگانیسم ها (همان موجودات ذره بینی "قارج و باکتری") در محیط های مرطوب و نمدار رشد می کنند.

همچنین عسل خام دارای آنزیمی به نام گلوکز اکسیداس می باشد که وقتی با آب مخلوط می شود، پراکسیدهیدروژن تولید می کند که این ماده خود به عنوان نوعی ضد عفونی کننده خفیف شناخته می شود. علاوه بر آنزیم های خاصی که در عسل یافت می شوند و نقش مرهم را ایفا می کنند، عسل شامل آنتی اکسیدان فلاوانوید نیز میباشد که نقش آنتی باکتریال را اجرا می کند. یکی از ضد اکسیدانها، چینوسمرین نام دارد که تنها مختص به عسل می باشد، پژوهشگران هم اکنون در حال مطالعه این عنصر هستند تا با خواص ضد اکسنده آن بیشتر آشنا شوند. یکی دیگر از مطالعات آزمایشگاهی بر روی عسل سترون نشده نشان داده است که این ماده واکنش بجایی در مقابل استافی لوکسز (باکتری که در همه جا وجود دارد و باعث ایجاد عفونت در زخم های باز می شود) از خود نشان می دهد. عسلی که رنگ آن کمی تیره تر است، به ویژه عسلی که از گل های گندم سیاه، و تپلو درست شده باشد حاوی مقادیر بیشتری آنتی اکسیدان ...

نام:

مهدی نوبهار

Email:

تلفن:

09143163974

منطقه:

آذربايجان شرقي

تماس با آگهی دهنده (مهدی نوبهار)
در مورد: خواص عسل

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

پاک کننده چسب آهن

-

نیشکر

-

نوع بسته بندی ماست

-

سیب زمینی

-

شکر

-

بادام

-

منگنز

-

نمودار تغذیه

-

دست دوم

-

سیب

-

نگهبان

-

تصفیه هوا

-

شهد زنبور عسل

-

چسب

-

قیر

-

قیر طبیعی

-

تحقیق

-

بهترین مکمل ویتامین

-

مواد شیمیایی

-

ساندویچ

-

بلور

-

شیمیایی

-

شیرینی بدون گلوکز

-

مايع ضد عفوني كننده دست

-

شكر

-

دارو

-

قند

-

مومیایی

-

تصفیه گستر

-

قیمت کربوهیدرات

-

تهیه شکر

-

نمونه تحقیق

-

شیرینی

-

بسته بندی ساندویچ

-

مقدار مصرف مکمل

-

میز عسلی

-

مکمل

-
راههای پرورش قارچ
-
پرورش قارج
-
قیر قیمت خرید
-
ورزشی
-
گندم
-
عسلی
-
قیمت روز قیر
-
ضد برش
-
"شکر"
-
رحم
-
قیمت نمونه برداری آب
-
رژیم
-
عسل

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد
31989
بازدید9/8/93
اولین فروشگاه اینترنتی اختصاصی برنج ایرانی کیله

اولین فروشگاه اینترنتی اختصاصی برنج ایرانی کیله
اولین فروشگاه اینترنتی اختصاصی برنج ایرانیکیله    خالص ترین ،مرغوبترین،سالمترین ، برنج از شالیزارهای ...
برنج کیله،    مازندران،   تماس: 011 32296013

 

9/8/93
عسل ییلاق(عسل و گرده گل بصورت عمده)

عسل ییلاق(عسل و گرده گل بصورت عمده)
عسل و گرده گل    بصورت عمده    یکبار امتهان کافیست    محصول گلزارهای سبلان    با ...
meisam nurani،    تهران،   تماس: 09197345886__09104549205
قيمت: 16500

 

9/8/93
شرکت ماشین سازی دنیای نوآوران صنعت

شرکت ماشین سازی دنیای نوآوران صنعت
شرکت ماشین سازی دنیای نوآوران صنعت        خط کامل تفت و شورکن آجیل و خشکبار ( پسته ، بادام ، فندق ...
شرکت ماشین سازی دنیای نوآوران صنعت،    كرج،   تماس: 02634722297 /02634722298/09109419436

 

9/8/93
شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)- لبنیات مانی ماس-اخذ نمایندگی مواد غذایی-صادرات لبنیات-نمایندگی لبنیات

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)- لبنیات مانی ماس-اخذ نمایندگی مواد غذایی-صادرات لبنیات-نمایندگی لبنیات
شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (سهامی خاص) با عنوان تجاری مانی ماس درسال1366 به منظور تامین بخشی از نیاز لبنی کشور ...
مانی ماس،    فارس،   تماس: 07153410410-20

 

9/8/93
فروش روغن کنجد،ارده و حلوا ارده

فروش روغن کنجد،ارده و حلوا ارده
روغن کنجد به صورت فله و ظرفی    روغن کنجد فله به صورت گالن های پلاستیکی سفید رنگ 19 کیلویی    روغن ...
ASLKALA،    يزد،   تماس: 09379309640-03527239449
قيمت: ایمیل و فکس

 

9/8/93
چرخ گوشت گیربکسی

چرخ گوشت گیربکسی
چرخ گوشت گیربکسی 32        چرخ گوشت صنعتی رومیزی        قدرت بالا بخاطر استفاده ...
alireza،    تهران،   تماس: 09134099531
قيمت: 1.800.000

 

8/8/93
زعفران درجه یک گلوبال تجارت

زعفران درجه یک گلوبال تجارت
گلوبال تجارت : فروشنده زعفران درجه یک گلوبال تجارت ( عمده و جزیی ) جهت رستورانها ، آشپزخانه ها ، کترینگ ها ...
بهرام گماری،    تهران،   تماس: 66755175-7 / 09121572850

 

8/8/93
فرمولاسیون مواد غذایی

فرمولاسیون مواد غذایی
شرکت گلوبال تجارت وارد کننده خطوط تولید مواد غذایی از جمله دستگاه تبدیل برنج نیم دانه به برنج دانه ، خطوط ...
بهرام گماری،    تهران،   تماس: 66755175-7 / 09121572850

 

8/8/93
 چای سبز تیما

چای سبز تیما
استفاده از این چای باعث کاهش میزان جذب قند در سیستم گوارشی بدن می‌شود، به همین دلیل مقدار کمتری انرژی از ...
iranbigstore،    تهران،  

 

8/8/93
زعفران درجه یک گلوبال تجارت

زعفران درجه یک گلوبال تجارت
گلوبال تجارت : فروشنده زعفران درجه یک گلوبال تجارت ( عمده و جزیی ) جهت رستورانها ، آشپزخانه ها ، کترینگ ها ...
بهرام گماری،    تهران،   تماس: 66755175-7 / 09121572850

 

8/8/93
دستگاه ذرت مکزیکی

دستگاه ذرت مکزیکی
فروش ویژه دستگاه ذرت مکزیکی با قیمت بسیار مناسب
محمد احمدی،    تهران،   تماس: 09199098410

 

8/8/93

فروش فندق و گل گاو زبان مرغوب رودسر
گل گاو زبان ممتاز شهرستان رودسر کیلویی ۸۹۰۰۰تومان    فندق خام و اعلا رودسر کیلویی ۳۰۰۰۰تومان
عباس صدیقی،    گيلان،   تماس: 09353237172

 

8/8/93
برنج درجه یک ایرانی هاشمی ممتاز معطر - تضمینی

برنج درجه یک ایرانی هاشمی ممتاز معطر - تضمینی
فروش برنج هاشمی درجه یک اعلاء معطر    فروش برنج نیم دانه هاشمی    فروش برنج درجه یک دودی صدری    «به ...
فرخی-کریمی،    تهران،   تماس: 09125849235

 

8/8/93
روغن حیوانی کرمانشاهی نیک

روغن حیوانی کرمانشاهی نیک
روغن حیوانی نیک (nikeh)    تولید و عرضه روغن حیوانی مرغوب    روغن نیک با کیفیت اعلاء و طعمی لذیذ    روغن ...
نیکه،    كرمانشاه،   تماس: 09183307056

 

8/8/93
دماسنج نفوذی مخصوص مواد غذایی

دماسنج نفوذی مخصوص مواد غذایی
دماسنج نفوذی مخصوص مواد غذایی        ترمومترسوزنی و محیطی, مدل 98812 ساخت کمپانیMIC تایوان    -مناسب ...
MIC،    تهران،   تماس: 021-22900277-4-8 09124801951-09127095694
قيمت: 0

 

8/8/93
رطوبت سنج چوب,کاغذ و مواد,    moisture meter

رطوبت سنج چوب,کاغذ و مواد, moisture meter
رطوبت سنج چوب,کاغذ و مواد, moisture meter        رطوبت سنج چوب و مواد, مدل 98703 ساخت کمپانیMIC تایوان    -دارای ...
MIC،    تهران،   تماس: 021-22900277-4-8 09124801951-09127095694
قيمت: 0

 

8/8/93
عرضه مستقیم عسلهای خالص،دارویی وارگانیک با برگه تایید خلوص از آزمایشگاه صنایع غذایی ودامپزشکی

عرضه مستقیم عسلهای خالص،دارویی وارگانیک با برگه تایید خلوص از آزمایشگاه صنایع غذایی ودامپزشکی
گلچینی از خالص ترین عسلهای کویر،کوهستان،دشت ومزرعه از استانهای:        کردستان-لرستان-آذربایجان-کرمانشاه-همدان-چهارمحال ...
کاسب،    گلستان،   تماس: 09113708324---09305988399
قيمت: 30000 الی140000 تومان

 

8/8/93
فروش پروتئین سویا,آردسویا,شرکت فرازبهطعم,تاب سوی, سویا

فروش پروتئین سویا,آردسویا,شرکت فرازبهطعم,تاب سوی, سویا
فروش پروتئین سویا (تاپ سوی),آردسویا (تاپ سوی)استاندارد وصادراتی دراوزان 100-150-200-250 گرمی برای مصارف خانگی        و ...
شركت فراز بهطعم،    آذربايجان غربي،   تماس: 0461-3524692-4

 

8/8/93

تغییرات
تولید،فرآوری و بسته بندی پروتئین سویا و آرد سویا    
مجید شریفی مقدم،    تهران،   تماس: 044-36523692-4

 

8/8/93
اسید اسکوربیک - جهان شیمی وارد کننده

اسید اسکوربیک - جهان شیمی وارد کننده
اسید اسکوربیک - جهان شیمی وارد کننده    جهان شیمی وارد کننده اسید اسکوربیک یا ویتامین ث چینی غذایی ...
مهندس شناسی،    تهران،   تماس: 09121576285
قيمت: زیر قیمت روز بازار بعلت وارادت مستقیم

 

1234567891011بعدي آخر(1 تا 20 از بیش از 2294 مورد)
اولین فروشگاه اینترنتی اختصاصی برنج ایرانی کیله

اولین فروشگاه اینترنتی اختصاصی برنج ایرانی کیله
شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)- لبنیات مانی ماس-اخذ نمایندگی مواد غذایی-صادرات لبنیات-نمایندگی لبنیات

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)- لبنیات مانی ماس-اخذ نمایندگی مواد غذایی-صادرات لبنیات-نمایندگی لبنیات
شرکت ماشین سازی دنیای نوآوران صنعت

شرکت ماشین سازی دنیای نوآوران صنعت
عسل ییلاق(عسل و گرده گل بصورت عمده)

عسل ییلاق(عسل و گرده گل بصورت عمده)
فروش روغن کنجد،ارده و حلوا ارده

فروش روغن کنجد،ارده و حلوا ارده
دستگاه جوجه کشی - ماشین جوجه کشی- صنعتی و خانگی

دستگاه جوجه کشی - ماشین جوجه کشی- صنعتی و خانگی
لوله فولادی

لوله فولادی
شیر پروانه ای

شیر پروانه ای
پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس
پمپ کف کش

پمپ کف کش
شرکت آرمان ابزار بتن

شرکت آرمان ابزار بتن
فلزیاب CTX3030 و ETRAK مینلب

فلزیاب CTX3030 و ETRAK مینلب
 HPL, لمینیت فشرده شده , اچ پی ال نما

HPL, لمینیت فشرده شده , اچ پی ال نما
قیمت میلگرد

قیمت میلگرد
واردات و فروش مواد اولیه فایبرگلاس و کامپوزیت

واردات و فروش مواد اولیه فایبرگلاس و کامپوزیت

آگهی ویژه