Search

سه شنبه 25 شهريور 1393

آگهي هاي صنعت

صنعت » توليد مواد غذايي

خواص عسل

تولید کننده واقعی عسل

شرکت اسیا فراز سهند ارسباران( شماره ثبت : 31320 )
عسل طبیعی و دارویی (آذر بایجان)

را بدون واسطه باتضمین کیفیت بعد از ارسال نمونه واخذ تائیدیه کنترل کیفی


(آزمایشگاه) بصورت عمده به هموطنان محترم عرضه می نماید.


خواص عسل:


این ماده زرین، غـنی و فـوق الـعـاده محصول معجزه آسای زنبـورهــای عسل است و جایگزین منـاسبـی بـرای شـکـر سفید به شـمـار مـی رود. هر چند در تمامی سال موجودمـی بـاشـد، امـا بایـد دانسـت که در تابستان و پاییز بعمل مـی آید و در این موقع از سال از سایـر مـواقـع تـازه تر می باشد.
فرایند اعجاب انگیز تهیه فرایند اعجاب انگیز تهیه عسل از چرخش زنـبـورهــا به دور گل ها شروع می شود. آنها در همین حال شهد گـل ها را در دهـان خـود جـمـع می کـنـنـد. شـهـد گـل هـا بـا آنــزیم مخصوصی که در بزاق دهان زنبور وجود دارد، ترکیب شده و طی یک فرایند شیمیایی تبدیل به عسل می شود. زنبورها، عسل را به داخل کندو می برند و آنرا درون حفره ها و دیواره های هر شبکه از کندو ذخیره می کنند. ارتعاشی که از بال زدن های آنها ایجاد می شود، کار تهویه را انجام داده و موجب می شود رطوبت بیش از اندازه آن از بین رفته و آماده مصرف گردد.

فواید

علاوه بر اینکه عسل به عنوان شیرین کننده مغذی و طبیعی به شماره می رود، تحقیقات حاکی از این امر هستند که ترکیبات منحصر بفرد عسل، از آن یک ضد میکروب و ضد اکسیدان قوی درست می کنند.

عسل ناخالص (خام) – ماده ای ضد باکتری، ضد ویروس، ضد قارچ

خواص عسل – مانند اکثر مواد غذایی – به کیفیت آن بستگی دارد؛ اما در این مورد بخصوص، کیفیت از اهمیت بالاتری برخوردار است، چراکه گرده هایی که به پاهای زنبور عسل می چسبند، خاصیت درمانیشان در گیاهان مختلف، متفاوت می باشند. به علاوه در فرایند درست شدن عسل بسیاری از مواد مغذی در داخل کندو باقی می ماند. می توان گفت که عسل ناخالص ( یا همان عسل اولیه) حاوی همان صمغی است که در موم وجود دارد. موم گاهی اوقات با نام "چسب زنبور" نیز شناخته می شود که عبارت است از یک مخلوط مرکب صمغی شکل و مواد دیگری که زنبور های عسل با استفاده از آن کندو را آب بندی می کنند و آنرا درمقابل باکتری و سایر میکرو ارگانیسم ها محفوظ نگه می دارند. زنبور عسل موم را با ترکیب کردن صمغ گیاهان با ترشحات خود درست می کند. جالب است بدانید که موادی شبیه به قیر خیابان نیز در موم دیده می شود. گاهی اوقات زنبورهای نگهبان از پرده های خاصی در داخل هر یک از حفره های کندو استفاده می کنند تا موم را در آن محوطه انباشته کنند، سپس سایر زنبورها از این ماده در دورتادور شانه عسل استفاده می کنند و کلیه شکاف ها را از این صمغ ضد باکتری، ضد ویروس و ضد قارچ پر می کنند. صمغی که در موم وجود دارد تنها حاوی مقدار کمی از مواد مغذی است که در عسل یافت می شود. تحقیقات نشان داده اند که به طور کلی عناصری که در عسل و موم وجود دارند می توانند از بروز سرطان و تومور جلوگیری نمایند. از این موارد میتوان به فنیل کتینوری متیل اسید، فنی اتیل دی متیل کافیت اشاره کرد. محققان بر این باورند که این ترکیبات از بروز سرطان روده در حیوانات جلوگیری می کنند که این امر با کم شدن فعالیت دو آنزیم با نام های فسفاتیدیلینوسیتول نوعی فسفو لیپاز C لیپوکسیجن امکان پذیر می شود. زمانیکه عسل خام طی فرایند گرمایشی قرار می گیرد بسیاری از خواص مفید اولیه خود را از دست می دهد.

عسل کارایی ورزشی را افزایش داده و موجب بهبود جراحات می شود

اصولاً از عسل به عنوان ماده ای انرژی زا استفاده می کنند. در تحقیقات اخیر ثابت شده که از عسل همچنین می توان به عنوان یک ماده ارگوژنیک (موادی که قابلیت اجرایی ورزشکاران را ارتقا می بخشد) نیز استفاده کرد. همچنین این ماده در بهبود زخم ها و سایر جراحات نیز نقش مهمی را ایفا می کند.

سال ها پیش در زمان بازی های المپیک معمولاً ورزشکاران برای بدست آوردن نیرو و توان بیشتر از مواد غذایی مخصوصی استفاده می کردند که در این میان می توان به عسل و انجیر خشک اشاره کرد. در حال حاضر نیز عده ای از پژوهشگران تحقیقات خود را بر روی این ماده شروع کرده اند. یکی از تحقیقاتی بر روی 39 نفر ورزشکار وزنه بردار که هم شامل خانم ها می شدند و هم آقایون، انجام شد. این افراد تحت آموزش های سنگین وزنه برداری و بدن سازی قرار داشتند. آنها پس از اتمام تمرینات مکمل پروتیئن خود را یا با شکر یا مالتودکسترین و یا عسل مخلوط کرده و مصرف می نمودند. قند خون گروهی که از عسل استفاده می کردند در تمام طول مدت 2 ساعت تمرین ثابت باقی می ماند. همچنین قدرت ماهیچه ها و نیروی ذخیره شده در آن دسته از افرادی که از مکمل پروتئین و عسل استفاده کرده بودند نسبت به سایرین افزونی داشت.

ثابت نگه داشتن قند خون در طی تمرینات استقامتی در کنار مصرف کربوهیدرات یکی از راههای مناسب برای ذخیره گلیکوژن در ماهیچه هاست. همانطور که مطلع هستید گلیکوژن نوعی قند ذخیره شده در ماهیچه هاست که حالت سوخت آماده مصرف را دارد. به همین دلیل ورزشکارانی که از عسل استفاده می کردند گلیکوژن کافی در ماهیچه هایشان ذخیره می شد و روز آینده می توانستند با بالاترین آمادگی و دارا بودن بالاترین میزان سلامتی در تمرینات شرکت کنند. تا این لحظه ثابت شد که عسل می تواند به عنوان منبع دیگری از کربوهیدارت به ورزشکاران کمک کند تا در بهترین وضعیت واکنش نشان دهند و می توان ادعا کرد که نسبت به تمام انتخاب های دیگر ارجحیت دارد.

از دیگر خواص شفا بخش عسل، می توان به قابلیت بالای آن در بهبود جراحات اشاره کرد. برای قرن ها عسل به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده و همچنین گندزدا مورد استفاده قرار می گرفت و به صورت موضعی بر روی زخم ها، سوزش ها و جراحات استعمال می شد. در یکی از بررسی هایی که در هند انجام شده، محققان خواص دارویی عسل را با درمان قراردادی (سولفادیازین) بر روی 104 بیماری که دارای سوختگی درجه یک بودند، امتحان کردند. پس از گذشت یک هفته از شروع درمان 91 % از بیمارانی که تحت معالجه با عسل قرار گرفته بودند، هیچ گونه عفونتی نکردند. این در حالی است که تنها 7% از افرادی که از دارو استفاده کرده بودند، دچار عفونت نشدند. همچنین بسیاری از بیمارانی که در گروه درمانی عسل قرار گرفته بودند، قادر شدند تا خیلی زودتر بهبود پیدا کنند. یکی دیگر از مزایای عسل در تحقیقی که بر روی افراد سزاریانی و هستورکتومی ( بیرون آوردن رحم) انجام شد، کاملاً مشهود است. بدن این افراد خیلی زودتر از سایرین، از کلیه عفونت ها پاک شد و خیلی زودتر از بیمارستان مرخص شدند.

واکنش شفابخش عسل آن هم زمانیکه به صورت موضعی استعمال می گردد، از روند خاصی پیروی می کند. از آنجاییکه عسل به طور اخص از گلوکز و فراکتوز ( دو نوع قندی که آب زیادی به خود جذب می کنند) تشکیل شده، به همین دلیل آبی را که در روی زخم ها جمع می شود را به خود جذب می کنند، از اینرو رشد باکتری ها و قارچ ها در آن محل متوقف می شود. این میکروارگانیسم ها (همان موجودات ذره بینی "قارج و باکتری") در محیط های مرطوب و نمدار رشد می کنند.

همچنین عسل خام دارای آنزیمی به نام گلوکز اکسیداس می باشد که وقتی با آب مخلوط می شود، پراکسیدهیدروژن تولید می کند که این ماده خود به عنوان نوعی ضد عفونی کننده خفیف شناخته می شود. علاوه بر آنزیم های خاصی که در عسل یافت می شوند و نقش مرهم را ایفا می کنند، عسل شامل آنتی اکسیدان فلاوانوید نیز میباشد که نقش آنتی باکتریال را اجرا می کند. یکی از ضد اکسیدانها، چینوسمرین نام دارد که تنها مختص به عسل می باشد، پژوهشگران هم اکنون در حال مطالعه این عنصر هستند تا با خواص ضد اکسنده آن بیشتر آشنا شوند. یکی دیگر از مطالعات آزمایشگاهی بر روی عسل سترون نشده نشان داده است که این ماده واکنش بجایی در مقابل استافی لوکسز (باکتری که در همه جا وجود دارد و باعث ایجاد عفونت در زخم های باز می شود) از خود نشان می دهد. عسلی که رنگ آن کمی تیره تر است، به ویژه عسلی که از گل های گندم سیاه، و تپلو درست شده باشد حاوی مقادیر بیشتری آنتی اکسیدان ...

نام:

مهدی نوبهار

Email:

تلفن:

09143163974

منطقه:

آذربايجان شرقي

تماس با آگهی دهنده (مهدی نوبهار)
در مورد: خواص عسل

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

پاک کننده چسب آهن

-

نیشکر

-

نوع بسته بندی ماست

-

سیب زمینی

-

شکر

-

بادام

-

منگنز

-

نمودار تغذیه

-

دست دوم

-

سیب

-

نگهبان

-

تصفیه هوا

-

شهد زنبور عسل

-

چسب

-

قیر

-

قیر طبیعی

-

تحقیق

-

بهترین مکمل ویتامین

-

مواد شیمیایی

-

ساندویچ

-

بلور

-

شیمیایی

-

شیرینی بدون گلوکز

-

مايع ضد عفوني كننده دست

-

شكر

-

دارو

-

قند

-

مومیایی

-

تصفیه گستر

-

قیمت کربوهیدرات

-

تهیه شکر

-

نمونه تحقیق

-

شیرینی

-

بسته بندی ساندویچ

-

مقدار مصرف مکمل

-

میز عسلی

-

مکمل

-
راههای پرورش قارچ
-
پرورش قارج
-
قیر قیمت خرید
-
ورزشی
-
گندم
-
عسلی
-
قیمت روز قیر
-
ضد برش
-
"شکر"
-
رحم
-
قیمت نمونه برداری آب
-
رژیم
-
عسل

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد
31343
بازدید25/6/93
فروش تجهیزات اندازه گیری تابلویی زیمر آلمان و پرتابل کیوریتسو ژاپن

فروش تجهیزات اندازه گیری تابلویی زیمر آلمان و پرتابل کیوریتسو ژاپن
الکترو تالی با چندین سال سابقه در زمینه واردات و توزیع قطعات برق صنعتی افتخار دارد تا شما را در این زمینه یاری ...
تالی الکتریک / یوسف کهن،    تهران،   تماس: 33993112 - 33977891
قيمت: تماس بگیرید 09121085756

 

24/2/93
آمار سال سوم

آمار سال سوم
تحقیق آمار بررسی وضعیت دانش آموزان کلاس سوم ریاضی در درس مبانی کامپیوتر تحقیق آمار بررسی قد دانش آموزان یک ...
رضا آجری،    تهران،   تماس: 09191490747
قيمت: در سايت درج شده

 

22/1/93
آمار دوم دبیرستان

آمار دوم دبیرستان
پروژه ها در قالب فایل word میباشند برای دانلود رایگان دموی پروژه ها و نیز مشاهده قیمت ها به سایت اصلی ما به ...
رضا آجري،    تهران،   تماس: 09191490747
قيمت: مراجعه به سايت

 

11/6/93
برنامه نویسی مقدماتی و حرفه ای matlab

برنامه نویسی مقدماتی و حرفه ای matlab
فایلهای آموزش MATLAM شامل راهنمای کلی، عملیات ریاضی، عددی، نمودار و گراف، سری فوریه، پردازش تصویر و .... در ادامه ...
رویا احمدی،    تهران،   تماس:
قيمت: مراجعه به سایت ما

 

16/6/93
نرم افزار جامع مالی و صنعتی اعتماد سیستم از گروه پویش

نرم افزار جامع مالی و صنعتی اعتماد سیستم از گروه پویش
نرم افزارهای جامع مالی و صنعتی اعتماد سیستم از گروه پویش زبان برنامه نویسی : C++ Builder 6 پایگاه داده ها : Microsoft ...
گروه پویش،    تهران،   تماس: 22322722

 

24/6/93

آموزش کاربردی و حرفه ای نرم افزار SPSS شیراز
آ موزش کاربردی و حرفه ای نرم افزار SPSS-شیراز موسسه چشم انداز هزاره سوم ملل شیراز نرم افزار SPSS 22 یک نرم افزار ...
چشم اندار هزاره سوم ملل،    تهران،   تماس: 09382252774

 

16/6/93

آموزش کاربردی و حرفه ای نرم افزار SPSS شیراز
آموزش کاربردی و حرفه ای نرم افزار SPSS شیراز آ موزش کاربردی و حرفه ای نرم افزار SPSS-شیراز موسسه چشم انداز ...
چشم انداز،    فارس،   تماس: 07132320953

 

17/4/93
نرم افزار تولید برنامه هفتگی مدارس مهر

نرم افزار تولید برنامه هفتگی مدارس مهر
نرم افزار برنامه ریز هفتگی مدارس یکی از زیر سیستم های بسته اصلی مهرگویا (نرم افزار اتوماسیون اداری مدارس کشور) ...
رضا مروستی نژاد،    تهران،   تماس: 09122442000

 

29/2/93
آموزش کامل و کاربردی Working Model / اورجینال

آموزش کامل و کاربردی Working Model / اورجینال
فصل اول ) آشنایی با ابزار های Working Model 3D. فصل دوم ) آشنا شدن با محیط نمایشی 3D : محدوده صفحه نمایش ، کادر محاوره ...
فروشگاه 3001،    تهران،  
قيمت: 7.800 تومان

 

8/3/93
 پروژه آمار بررسی و مقایسه وضعیت تحصیلی دانش آموزان رشته ادبیات

پروژه آمار بررسی و مقایسه وضعیت تحصیلی دانش آموزان رشته ادبیات
قیمت: 30,000 ریال پروژه آمار بررسی و مقایسه وضعیت تحصیلی دانش آموزان رشته ادبیات پروژه آمار بررسی و مقایسه ...
ایمان محبی راد،    تهران،   تماس: 09175578149
قيمت: 3000 تومان

 

27/5/93
پروژه آمار

پروژه آمار
لیست پروژه های آماری سال دوم و سوم دبیرستان تمامی پروژه های زیر شامل همه مباحث آماری می باشند. دانش آموزان ...
ولي غلامي،    تهران،   تماس: 09375883058
قيمت: تماس بگيريد

 

8/3/93
 پروژه آمار تأثیر اقتصاد خانواده بر گرایش به مواد مخدر

پروژه آمار تأثیر اقتصاد خانواده بر گرایش به مواد مخدر
قیمت: 30,000 ریال پروژه آمار تأثیر اقتصاد خانواده بر گرایش به مواد مخدر پروژه آمار تأثیر اقتصاد خانواده بر ...
ایمان محبی راد،    تهران،   تماس: 09175578149
قيمت: 3000 تومان

 

24/6/93
فروش آمپرمتر

فروش آمپرمتر
کلمپ آمپر متر UT231 / UT232 / UT233 DIGITAL POWER CLAMP METERS UT230 SERIES کلمپ ‎میتر یا آمپر‏متر چنگکی clamp meter ابزار سودمندی است که ...
تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق بهروز،    خراسان،   تماس: 05138487780-7
قيمت: تماس بگیرید

 

7/5/93
مرکز پخش تستر عایق (میگر) ‏‎5000 V ‎‏

مرکز پخش تستر عایق (میگر) ‏‎5000 V ‎‏
تستر عایق (میگر) ‏‎2500 V ‎‏ ‏Insulation Resistance Testers ‎ ولتاژ خروجی : ‏‎500 V – 1000 V – 1500 V – 2500 V ‎ ولتاژ : ‏‎600 ...
دانیال بابائیان،    تهران،   تماس: 09121354947 ، 02136059492
قيمت: 09121354947‎‏

 

24/6/93
لترون-تستو (LUTRON-TESTO) لوکس متر-

لترون-تستو (LUTRON-TESTO) لوکس متر-
اندازه گیری دقیق فشار گاز مصرفی ، مکش دودکش ، اختلاف فشار محفظهاحتراق با محیط مدل TESTO-312 سیستم بازرسی لوله ...
مهندس كهن/ الكترو تالي،    تهران،   تماس: 02177507392-09121085756-09356273374
قيمت: تماس بگیرید 09121085756

 

27/5/93
پروژه آمار دبیرستان

پروژه آمار دبیرستان
لیست پروژه های آماری سال دوم و سوم دبیرستان تمامی پروژه های زیر شامل همه مباحث آماری می باشند. دانش آموزان ...
ولي غلامي،    تهران،   تماس: 09375883058
قيمت: تماس بگيريد

 

25/5/93
گزارش ساز پویا همراهان نیک پندار

گزارش ساز پویا همراهان نیک پندار
یک سیستم نرم افزاری خوب علاوه بر پشتیانی کامل از عملیات مرتبط با حوزه کاری باید امکان گزارش گیری فراگیر و ...
همراهان نیک پندار،    تهران،   تماس: 77520328

 

10/9/92
نرم افزار آموزشی هوشمند دهکده

نرم افزار آموزشی هوشمند دهکده
این نرم افزار در 2 سی دی جهت آموزش دروس فارسی و ریاضی پایه اول دبستان می باشد . مشخصات : 1 - تولید نا محدود سوال ...
maziyar shishehbor،    فارس،   تماس: 09173046990
قيمت: 7000 تومان

 

24/6/93
دستگاه پالس اکسیمتر Puls Oximeter

دستگاه پالس اکسیمتر Puls Oximeter
تجهیزات پزشکی طلایه طب آزما تلفن ثابت : 66933883 _ 66564092 موبایل : 09121465475 _ 09351465475 تلفن فاکس : 66923781 معرفی ...
تجهیزات پزشکی طلایه طب آزما،    تهران،   تماس: 02166564092 _ 09121465475
قيمت: مناسب

 

14/6/93
نرم افزار سهام

نرم افزار سهام
شرکت مهندسی آتی نگر مهر با همکاری شرکت طرح نرم افزار مدیریت سهام و سهامداران را با ویژگی های ویژه تولید و تجاری ...
مهندسی آتی نگرمهر،    تهران،   تماس: 02166967620-09392074627

 

12345بعدي آخر(1 تا 20 از 105 مورد)
دستگاه تولید لیوان چای دار کاغذی

دستگاه تولید لیوان چای دار کاغذی
شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)- لبنیات مانی ماس-اخذ نمایندگی مواد غذایی-صادرات لبنیات-نمایندگی لبنیات

شرکت شیر پاستوریزه ارمغان (مانی ماس)- لبنیات مانی ماس-اخذ نمایندگی مواد غذایی-صادرات لبنیات-نمایندگی لبنیات
شرکت صنعت کاران متحد درخشان  سازنده ماشین آلات

شرکت صنعت کاران متحد درخشان سازنده ماشین آلات
فروش روغن کنجد،ارده و حلوا ارده

فروش روغن کنجد،ارده و حلوا ارده
دستگاه چاپ سیلک

دستگاه چاپ سیلک
دفع  دائمی موش دفع حشرات دفع دائمی پرندگان

دفع دائمی موش دفع حشرات دفع دائمی پرندگان
راهبند ، راهبند برقی ،راهبندالکتروپارس تلفن44400001-021

راهبند ، راهبند برقی ،راهبندالکتروپارس تلفن44400001-021
پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس
پمپ کف کش

پمپ کف کش
طراحی و اجرای فضاسبز

طراحی و اجرای فضاسبز
دستگاه جوجه کشی - ماشین جوجه کشی- صنعتی و خانگی

دستگاه جوجه کشی - ماشین جوجه کشی- صنعتی و خانگی
فروش قطعات الکترونیک

فروش قطعات الکترونیک
تخصص ما سیم ارماتور بندی

تخصص ما سیم ارماتور بندی
فروش خط شستشوی پت هات واش

فروش خط شستشوی پت هات واش
لوله پلیکا | لوله کاروگیت | لوله پلی اتیلن | لوازم آبیاری قطره ای و بارانی

لوله پلیکا | لوله کاروگیت | لوله پلی اتیلن | لوازم آبیاری قطره ای و بارانی

آگهی ویژه