Search

چهارشنبه 16 ارديبهشت 1394

منو

آگهي هاي صنعت

صنعت » آب و فاضلاب

کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن

کیان صنعت پاسارگاد ، اولین و بزرگترین شرکت در زمینه طراحی و تولید و ساخت منهول استاندارد پلی اتیلن در کشور می باشد . ضمنا این شرکت با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در صنعت پلی اتیلن توانسته است به تکنولوژی ساخت دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن ، لوازم جانبی جوش لوله های گاز ، دستگاه های قالب گیری چرخشی روتاری مولدینگ دست یابد. این شرکت ضمنا تولید کننده قطعات پلاستیکی به روش روتاری مولدینگ و انواع اتصالات پلی اتیلن می باشد که با سرعت در حال توسعه و تکمیل خطوط تولید،ساخت انواع قطعات و راه اندازی پروژه های جدید می باشد.

شرکت کیان صنعت پاسارگاد در زمینی به مساحت 6000 متر مربع و حدود 2000 متر زیر بنا در نزدیکی شهرستان کرج واقع گردیده است. این شرکت با شرکت با بهره گیری از دانش فنی مهندسین و کارشناسان و نیز نیروهای بسیار بسیلر مجرب و با پیشینه بیش از 20 ساله مدیران و موسسین شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات ، تولید اتصالات و لوله های پلی اتیلن و نیز آشنایی نسبتا کامل به روش های تولید قطعات پلاستیکی خصوصا روتاری مولدینگ می رود تا در آینده ای نزدیک به یکی از قطب های تولیدی این روش تبدیل شود.اساس تولید امروزه بر پایه داشتن یک سازمان منسجم و تحت کنترل می باشد.بدین لحاظ شرکت کیان صنعت پاسارگاد ضمن دارا بودن یک سیستم کنترل کیفی که با بهره گیری از امکانات گسترده آزمایشگاهی به صورت همزمان با تولید Online در کنترل و نظارت بر تولید نقش اساسی دارد و در حال اخذ استانداردهای لازم مانند 9000 Isoجهت هر چه بهتر کردن و کمیت تولید نیز می باشد.کارشناسان و متخصصین مجرب بخش کنترل کیفی و آزمایشگاه با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات آزمایشگاهی تست و کنترل ، این شرکت را در راه نیل به اهداف کیفی شرکت رهنمون می سازد.ما در کیان صنعت پاسارگاد همواره در حال بازنگری روش های تولید ، سیستم سخت افزاری و تولید و ارتقا و به روز کردن دستگاه های تولید و نیز در حال به روز کردن اطلاعات و دانش فنی خویش در زمینه های مختلف تولید می باشیم.
منهول پلی اتیلنی
پلی اتیلن یکی از انواع پلاستیک ها است که در پیشرفت صنایع تولیدی , توسعه شبکه های آب فاضلاب بسیار موثر است و به دلیل قابلیت های بسیار زیاد آن توانسته در شاخه های دیگر توسعه اجتماعی و حتی فرهنگی ملل به سرعت جای خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه باز نماید.

در طول دو دهه اخیر و با پیشرفت و ابداع روشهای جدید تولید در زمینه قالب گیری وتولید قطعات پلاستیکی به خصوص قطعات بزرگ و بسیار بزرگ ,جایگزینی منهولهای پلی اتیلن به جای منهول های بتنی متداول گردیده و به لحاظ ارجحیت های فراوان آنها , به سرعت رو به گسترش می باشند.
از نظر تحمل بارهای وارده به منهول مانند بارهای شعاعی و محوری (Downdrag) و نیز بارهای ترافیکی ، تفاوت هایی بین منهول های بتنی و پلی اتیلنی وجود دارد و اساسا" سازه ی پلی اتیلنی به تنهایی نمی تواند بارهای سنگین را تحمل نماید ، لذا ترکیبی از این دو سازه در اجرای منهول های پلی اتیلنی بکار می رود.

بر اساس استاندارد ASTM 1759 به جای بتن از خاک Class І که حدود 30 سانتی متر در گرداگرد منهول قرار می گیرد و حداقل 95% کوبیده (Compact) می گردد نیز می توان استفاده نمود ولی در عمل بهتر است برای منهول های کوتاهتر و مکانهائی که بارهای ترافیکی سنگین وجود ندارد اینکار را انجام داد . اما در هر دوصورت حتما" می بایستی از یک دال بتنی مسلح که حدود 20 سانتی متر ضخامت داشته باشد استفاده نمود که قطعا" دریچه منهول نیز برروی این دال قرار می گیرد در صورتیکه جهت پرکردن اطراف منهول های پلی اتیلنی (Backfill) بخواهیم از بتن استفاده کنیم بایستی گود برداری را زیاد باز نکرده و حدود 15 سانتی متر در اطراف منهول را با بتن حدود 200 بدون نیاز به میلگرد پر نمائیم. این دیواره بتنی به همراه دیواره ی پلی اتیلنی منهول با هم توانایی تحمل بارهای وارده خصوصا" بارهای ترافیکی رو خواهند داشت .
شرکت کیان صنعت پاسارگاد هم چنین مبتکر طرحهای جدید جهت نصب و اجرای سریع و آسان این منهول ها با ضریب اطمینان بالا بوده و آموزش این روشهای اجرا را به طور رایگان به پیمانکاران و مجریان محترم جزو وظایف خود می داند، به طوریکه این منهول ها با اجرای صحیح در طول حداقل 50 سال بدون هیچگونه مشکل ، دوام آورده و دچار خرابی نگردند .

منهول های پلی اتیلنی شرکت کیان صنعت پاسارگاد کاملا" براساس استانداردهای طراحی این منهول ها از جمله استاندارد ASTM 1759 طراحی گردیده و با تقویت پیوسته بیرونی منهول بوسیله دیرک های طولی و رینگ های تقویت حلقوی (Ring Stiffeners) که جهت تحمل بارهای عمودی (Downdrag) و نیز بارهای شعاعی ناشی از عملکرد فشار کاری خاک اطراف منهول ، طراحی شده و نیز باکمک نرم افزارهای محاسباتی مانند روش (Finite element) تحلیل و درستی آنها تائید گردیده است . همچنین در عمل توسط دستگاههای تست مانند تست فشار حلقوی ، تست ضربه پذیری ، تست تعیین mfi و دانسیته نیز این منهول ها تست و مورد تائید آزمایشگاهی و کنترل کیفی قرار گرفته اند. از آنجائیکه پله های منهول های پلی اتیلنی نقش بسیار زیادی در بالا بودن ضریب ایمنی آنها در هنگام وارد و یا خارج شدن کاربر از آنها را دارد ، لذا شرکت کیان صنعت پاسارگاد با استفاده از تکنولوژی روزطراحی و ساخت این منهول ها ، اولین تولید کننده ایست که توانسته این پله ها را به صورت یکپارچه با بدنه منهول ، روی این منهول ها نصب و از موارد احتمالی کنده شدن این پله ها در هنگام استفاده ، به طور کلی جلوگیری نموده و ضریب اطمینان بسیار بالایی را برای آنها ایجاد نماید .
با توجه به اینکه در جریانهای فاضلابی همیشه مواجه با حلال ها و یا اسیدها(خصوصا" اسید سولفوریک) و نیز گازهای ناشی از تجزیه مواد فاضلابی می باشیم ، لذا بایستی به گونه ای باشند که مانند خود بدنه پلی اتیلنی مقاوم و در مقابل این مواد دچار خوردگی نشوند ، لذا شرکت کیان صنعت پاسارگادافتخار دارد که اولین تولید کننده ایست که با صرف هزینه های بالاتر ، تمامی این ارینگها و نوارهای آب بندی را از جنس مقاوم EPDM تولید و در این منهول ها بکار می برد .
دانش فنی و توان بالای مهندسین شرکت کیان صنعت پاسارگاد و در کنار تجربه بسیار بالای آنها در زمینه های مختلف طراحی و تولید محصولات پلی اتیلنی و نیز ساخت انواع قالب های این منهول ها ، انعطاف پذیری قابل توجهی در خصوص مشتری مداری از لحاظ تولید انواع منهول های پلی اتیلنی و نیز سایر قطعات را برای استفاده کنندگان ایجاد کرده است و امکان تولید منهول های تخصصی و سفارشی را در حداقل زمان ممکن فراهم آورده است . شرکت کیان صنعت پاسارگاد افتخصار دارد که اولین شرکت تولید کننده منهول های پلی اتیلنی به صورت قالب گیری یکپارچه ، تولید انبوه و تک رنگ (زرد) می باشد و در تولید این محصولات هیچگونه مواد ضایعاتی بکار نمی برد .
برخی از مزایای منهول های پلی اتیلنی نسبت به منهول های بتنی به شرح زیر آورده شده است:
1- با توجه به زلزله خیز بودن ایران این نوع منهول پلی اتیلنی به علت انعطاف پذیر بودن با حرکتهای کوچک زمین سازگار است و در نتیجه در اثر حرکتهای کوچک ترک نمی خورد و درز دار نمی شود. منهول بتنی ترد و شکننده و در مقابل حرکات زمین غیر مقاوم می باشند2- در منهول پلی اتیلنی ترانشه به آسانی در یک روز باز و بسته می شود و این به معنای جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش زیاد در صرف هزینه است. برای نصب منهول بتنی زمان و تجهیزات زیادی اعم از نیروهای انسانی و دستگاههای پر هزینه نیاز است که این به معنای اتلاف وقت و انرژی و هزینه فراوان است.
3- منهول پلی اتیلنی سبک است و نصب و حمل و نقل آن به راحتی صورت میگیرد در ضمن از تجهیزات کمتری برای قرار دادن منهول در موقعیت مناسب استفاده می شود. منهول های بتنی سنگین هستند و نصب دشوار دارند که این نصب مستلزم تجهیزات پر هزینه و پر دردسر است.
4- سطوح کاملا صاف منهول ...

تلفن: 88876723-88876724-09127958761

.:: اعتبار آگهي پايان يافته است و اطلاعات كامل نمايش داده نمي شود. ::.

تماس با آگهی دهنده (پیمان زندیه)
در مورد: کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

6284
بازدید16/2/94
دستگاه نشت یاب آب حرفه ای

دستگاه نشت یاب آب حرفه ای
مدل حرفه ای     سیستم کاملا الکترونیکی     دارای صفحه متر حساس     گیرنده زمینی حساس ...
شمس،    تهران،   تماس: 66718468
قيمت: تماس گرفته شود

16/2/94
فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی

فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی
تولید و عرضه دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی    شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (سهامی خاص)        انجام ...
شركت كاسپين ارتباط عرشيا،    تهران،   تماس: 02165512362.3 09122972091
قيمت: تماس بگیرید!

16/2/94
تولید و پخش اتصالات برنجی و پلی اتیلن ( فیتینگ )

تولید و پخش اتصالات برنجی و پلی اتیلن ( فیتینگ )
انواع اتصالات (تبدیل روپیچ/توپیچ) برنجی (ضد زنگ) و پلی اتیلن از "1/2 تا "6    با اورنگی و وکیوم فوق العاده ...
امید گودرزی،    تهران،   تماس: 09125987671

16/2/94
سپنتا-تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن , منهول در ایران

سپنتا-تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن , منهول در ایران
شرکت پایا پیمان سپنتا با تکیه بر دانش فنی و تجربه 25 ساله مدیریت خود در زمینه طراحی ، ساخت و تولید انواع محصولات ...
سپنتا،    تهران،   تماس: 021 4444 1738 - 021 4445 1743

16/2/94
چربی گیر فایبرگلاس، چربی گیر رستوران

چربی گیر فایبرگلاس، چربی گیر رستوران
چربی گیر فایبر گلاس    با رزین وارداتی کره جنوبی و دارای درپوش یخچالی- بدون بو    دارای سبد آشغال ...
گروه صنعتی ناب،    تهران،   تماس: 02188721092

16/2/94
سپتیک تانک پلی اتیلن

سپتیک تانک پلی اتیلن
گروه صنعتی ناب بزرگترین تولید کننده سپتیک تانک پلی اتیلن، مخزن دوجداره پلی تیلن، سپتیک تانک بیهوازی پلی اتیلن، ...
گروه صنعتی ناب،    تهران،   تماس: 02188721092

16/2/94
منابع و مخازن ذخیره و نگهداری آب و اسید سپیتک تانک فاضلاب

منابع و مخازن ذخیره و نگهداری آب و اسید سپیتک تانک فاضلاب
منابع و مخازن پلی اتیلن ذخیره آب شرب بهداشتی        پلی اتیلن کیفیت بالایی از ترموپلاستیک است ...
مهندس علی خدابنده،    تهران،   تماس: 09117400518
قيمت: مناسب ترین قیمت بالاترین کیفیت

16/2/94
پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه فاضلاب صنعتی

پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه فاضلاب صنعتی
گروه صنعتی ناب قادر به تولید انواع پکیج تصفیه فاضلاب از جنس فلزی، پلی اتیلنی و فایبرگلاس می باشد. پکیج تصفیه ...
گروه صنعتی ناب،    تهران،   تماس: 02188721092

16/2/94

حميدرضا ايوبي،    تهران،   تماس: 021-66193861 (09196350658)

16/2/94

آدو صنعت
آدو صنعت تامین قطعات و تجهیز تاسیسات ، صنایع نفت ، گاز، بخار، پتروشیمی،پالایشگاهی، نیروگاهی، دریائی، غذائی،کارخانجات ...
آدوصنعت،    تهران،   تماس: 55892429

16/2/94
شیرفلکه سیم ایتالیا

شیرفلکه سیم ایتالیا
   صنعت::آب و فاضلاب    نماینده شیر فلکه سیم        فروشگاه امینکو بورس محصولات ...
آدوصنعت،    تهران،   تماس: 55695580/09122909085

16/2/94
EMAUX

EMAUX
گروه بازرگانی نقیب سازه        پخش کلی و جزئی محصولات emaux در ایران        لوازم ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 09130137157
قيمت: با ما تماس بگیرید

16/2/94
شوفاژکار

شوفاژکار
گروه بازرگانی نقیب سازه        پخش کلی و جزئی محصولات شرکت صنعتی شوفاژکار            درباره ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 09109238545
قيمت: با تخفیف ویژه

16/2/94
شرکت صنعتی شوفاژکار

شرکت صنعتی شوفاژکار
گروه بازرگانی نقیب سازه        پخش کلی و جزئی محصولات شرکت صنعتی شوفاژکار            درباره ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 09109238545
قيمت: با تخفیف ویژه

16/2/94
مسترفیت و مسترپایپ

مسترفیت و مسترپایپ
گروه بازرگانی نقیب سازه                پخش کلی و جزئی            لوله ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 02189785460
قيمت: با تخفیف ویژه

16/2/94
مستر پایپ

مستر پایپ
گروه بازرگانی نقیب سازه                پخش کلی و جزئی            پخش ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 02189785460
قيمت: با تخفیف ویژه

16/2/94
پخش کلی و جزئی محصولات مسترپایپ در ایران

پخش کلی و جزئی محصولات مسترپایپ در ایران
گروه بازرگانی نقیب سازه                پخش کلی و جزئی            لوله ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 02189785460
قيمت: با تخفیف ویژه

16/2/94
پخش پکیج شوفاژ دیواری گلدیران

پخش پکیج شوفاژ دیواری گلدیران
پکیج گلدیران        گروه بازرگانی تهویه و تاسیسات نقیب سازه            مشاوره ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 02189785460
قيمت: با تخفیف ویژه

16/2/94
پکیج ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور
گروه بازرگانی نقیب سازه        پخش کلی و جزئی محصولات شرکت ایران رادیاتور            پکیج ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 02189785460
قيمت: با تخفیف ویژه

16/2/94
چیلر فرولی

چیلر فرولی
گروه بازرگانی نقیب سازه    نماینده فروش سیستمهای تهویه مطبوع فرولی        مشاوره ، محاسبه ...
گروه بازرگانی نقیب سازه،    تهران،   تماس: 09121978874 09130137157
قيمت: با تخفیف ویژه
1234567891011بعدي آخر(1 تا 20 از بیش از 1532 مورد)

آگهی ویژه