Search

سه شنبه 10 آذر 1394

منو

آگهي هاي صنعت

صنعت » آب و فاضلاب

کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن

کیان صنعت پاسارگاد ، اولین و بزرگترین شرکت در زمینه طراحی و تولید و ساخت منهول استاندارد پلی اتیلن در کشور می باشد . ضمنا این شرکت با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در صنعت پلی اتیلن توانسته است به تکنولوژی ساخت دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن ، لوازم جانبی جوش لوله های گاز ، دستگاه های قالب گیری چرخشی روتاری مولدینگ دست یابد. این شرکت ضمنا تولید کننده قطعات پلاستیکی به روش روتاری مولدینگ و انواع اتصالات پلی اتیلن می باشد که با سرعت در حال توسعه و تکمیل خطوط تولید،ساخت انواع قطعات و راه اندازی پروژه های جدید می باشد.

شرکت کیان صنعت پاسارگاد در زمینی به مساحت 6000 متر مربع و حدود 2000 متر زیر بنا در نزدیکی شهرستان کرج واقع گردیده است. این شرکت با شرکت با بهره گیری از دانش فنی مهندسین و کارشناسان و نیز نیروهای بسیار بسیلر مجرب و با پیشینه بیش از 20 ساله مدیران و موسسین شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات ، تولید اتصالات و لوله های پلی اتیلن و نیز آشنایی نسبتا کامل به روش های تولید قطعات پلاستیکی خصوصا روتاری مولدینگ می رود تا در آینده ای نزدیک به یکی از قطب های تولیدی این روش تبدیل شود.اساس تولید امروزه بر پایه داشتن یک سازمان منسجم و تحت کنترل می باشد.بدین لحاظ شرکت کیان صنعت پاسارگاد ضمن دارا بودن یک سیستم کنترل کیفی که با بهره گیری از امکانات گسترده آزمایشگاهی به صورت همزمان با تولید Online در کنترل و نظارت بر تولید نقش اساسی دارد و در حال اخذ استانداردهای لازم مانند 9000 Isoجهت هر چه بهتر کردن و کمیت تولید نیز می باشد.کارشناسان و متخصصین مجرب بخش کنترل کیفی و آزمایشگاه با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات آزمایشگاهی تست و کنترل ، این شرکت را در راه نیل به اهداف کیفی شرکت رهنمون می سازد.ما در کیان صنعت پاسارگاد همواره در حال بازنگری روش های تولید ، سیستم سخت افزاری و تولید و ارتقا و به روز کردن دستگاه های تولید و نیز در حال به روز کردن اطلاعات و دانش فنی خویش در زمینه های مختلف تولید می باشیم.
منهول پلی اتیلنی
پلی اتیلن یکی از انواع پلاستیک ها است که در پیشرفت صنایع تولیدی , توسعه شبکه های آب فاضلاب بسیار موثر است و به دلیل قابلیت های بسیار زیاد آن توانسته در شاخه های دیگر توسعه اجتماعی و حتی فرهنگی ملل به سرعت جای خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه باز نماید.

در طول دو دهه اخیر و با پیشرفت و ابداع روشهای جدید تولید در زمینه قالب گیری وتولید قطعات پلاستیکی به خصوص قطعات بزرگ و بسیار بزرگ ,جایگزینی منهولهای پلی اتیلن به جای منهول های بتنی متداول گردیده و به لحاظ ارجحیت های فراوان آنها , به سرعت رو به گسترش می باشند.
از نظر تحمل بارهای وارده به منهول مانند بارهای شعاعی و محوری (Downdrag) و نیز بارهای ترافیکی ، تفاوت هایی بین منهول های بتنی و پلی اتیلنی وجود دارد و اساسا" سازه ی پلی اتیلنی به تنهایی نمی تواند بارهای سنگین را تحمل نماید ، لذا ترکیبی از این دو سازه در اجرای منهول های پلی اتیلنی بکار می رود.

بر اساس استاندارد ASTM 1759 به جای بتن از خاک Class І که حدود 30 سانتی متر در گرداگرد منهول قرار می گیرد و حداقل 95% کوبیده (Compact) می گردد نیز می توان استفاده نمود ولی در عمل بهتر است برای منهول های کوتاهتر و مکانهائی که بارهای ترافیکی سنگین وجود ندارد اینکار را انجام داد . اما در هر دوصورت حتما" می بایستی از یک دال بتنی مسلح که حدود 20 سانتی متر ضخامت داشته باشد استفاده نمود که قطعا" دریچه منهول نیز برروی این دال قرار می گیرد در صورتیکه جهت پرکردن اطراف منهول های پلی اتیلنی (Backfill) بخواهیم از بتن استفاده کنیم بایستی گود برداری را زیاد باز نکرده و حدود 15 سانتی متر در اطراف منهول را با بتن حدود 200 بدون نیاز به میلگرد پر نمائیم. این دیواره بتنی به همراه دیواره ی پلی اتیلنی منهول با هم توانایی تحمل بارهای وارده خصوصا" بارهای ترافیکی رو خواهند داشت .
شرکت کیان صنعت پاسارگاد هم چنین مبتکر طرحهای جدید جهت نصب و اجرای سریع و آسان این منهول ها با ضریب اطمینان بالا بوده و آموزش این روشهای اجرا را به طور رایگان به پیمانکاران و مجریان محترم جزو وظایف خود می داند، به طوریکه این منهول ها با اجرای صحیح در طول حداقل 50 سال بدون هیچگونه مشکل ، دوام آورده و دچار خرابی نگردند .

منهول های پلی اتیلنی شرکت کیان صنعت پاسارگاد کاملا" براساس استانداردهای طراحی این منهول ها از جمله استاندارد ASTM 1759 طراحی گردیده و با تقویت پیوسته بیرونی منهول بوسیله دیرک های طولی و رینگ های تقویت حلقوی (Ring Stiffeners) که جهت تحمل بارهای عمودی (Downdrag) و نیز بارهای شعاعی ناشی از عملکرد فشار کاری خاک اطراف منهول ، طراحی شده و نیز باکمک نرم افزارهای محاسباتی مانند روش (Finite element) تحلیل و درستی آنها تائید گردیده است . همچنین در عمل توسط دستگاههای تست مانند تست فشار حلقوی ، تست ضربه پذیری ، تست تعیین mfi و دانسیته نیز این منهول ها تست و مورد تائید آزمایشگاهی و کنترل کیفی قرار گرفته اند. از آنجائیکه پله های منهول های پلی اتیلنی نقش بسیار زیادی در بالا بودن ضریب ایمنی آنها در هنگام وارد و یا خارج شدن کاربر از آنها را دارد ، لذا شرکت کیان صنعت پاسارگاد با استفاده از تکنولوژی روزطراحی و ساخت این منهول ها ، اولین تولید کننده ایست که توانسته این پله ها را به صورت یکپارچه با بدنه منهول ، روی این منهول ها نصب و از موارد احتمالی کنده شدن این پله ها در هنگام استفاده ، به طور کلی جلوگیری نموده و ضریب اطمینان بسیار بالایی را برای آنها ایجاد نماید .
با توجه به اینکه در جریانهای فاضلابی همیشه مواجه با حلال ها و یا اسیدها(خصوصا" اسید سولفوریک) و نیز گازهای ناشی از تجزیه مواد فاضلابی می باشیم ، لذا بایستی به گونه ای باشند که مانند خود بدنه پلی اتیلنی مقاوم و در مقابل این مواد دچار خوردگی نشوند ، لذا شرکت کیان صنعت پاسارگادافتخار دارد که اولین تولید کننده ایست که با صرف هزینه های بالاتر ، تمامی این ارینگها و نوارهای آب بندی را از جنس مقاوم EPDM تولید و در این منهول ها بکار می برد .
دانش فنی و توان بالای مهندسین شرکت کیان صنعت پاسارگاد و در کنار تجربه بسیار بالای آنها در زمینه های مختلف طراحی و تولید محصولات پلی اتیلنی و نیز ساخت انواع قالب های این منهول ها ، انعطاف پذیری قابل توجهی در خصوص مشتری مداری از لحاظ تولید انواع منهول های پلی اتیلنی و نیز سایر قطعات را برای استفاده کنندگان ایجاد کرده است و امکان تولید منهول های تخصصی و سفارشی را در حداقل زمان ممکن فراهم آورده است . شرکت کیان صنعت پاسارگاد افتخصار دارد که اولین شرکت تولید کننده منهول های پلی اتیلنی به صورت قالب گیری یکپارچه ، تولید انبوه و تک رنگ (زرد) می باشد و در تولید این محصولات هیچگونه مواد ضایعاتی بکار نمی برد .
برخی از مزایای منهول های پلی اتیلنی نسبت به منهول های بتنی به شرح زیر آورده شده است:
1- با توجه به زلزله خیز بودن ایران این نوع منهول پلی اتیلنی به علت انعطاف پذیر بودن با حرکتهای کوچک زمین سازگار است و در نتیجه در اثر حرکتهای کوچک ترک نمی خورد و درز دار نمی شود. منهول بتنی ترد و شکننده و در مقابل حرکات زمین غیر مقاوم می باشند2- در منهول پلی اتیلنی ترانشه به آسانی در یک روز باز و بسته می شود و این به معنای جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش زیاد در صرف هزینه است. برای نصب منهول بتنی زمان و تجهیزات زیادی اعم از نیروهای انسانی و دستگاههای پر هزینه نیاز است که این به معنای اتلاف وقت و انرژی و هزینه فراوان است.
3- منهول پلی اتیلنی سبک است و نصب و حمل و نقل آن به راحتی صورت میگیرد در ضمن از تجهیزات کمتری برای قرار دادن منهول در موقعیت مناسب استفاده می شود. منهول های بتنی سنگین هستند و نصب دشوار دارند که این نصب مستلزم تجهیزات پر هزینه و پر دردسر است.
4- سطوح کاملا صاف منهول ...

تلفن: 88876723-88876724-09127958761

.:: اعتبار آگهي پايان يافته است و اطلاعات كامل نمايش داده نمي شود. ::.

تماس با آگهی دهنده (پیمان زندیه)
در مورد: کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

6553
بازدید10/9/94
تولید انواع دریچه های چدنی منهول آب و فاضلاب،گاز،مخابرات،و چدن بتن

تولید انواع دریچه های چدنی منهول آب و فاضلاب،گاز،مخابرات،و چدن بتن
گروه تولیدی صنعتی فرد آب توزیع و فروش انواع دریچه چدنی منهول و دریچه های چدنی داکتیل که تشکیل شده اند از ‏مرغوبترین ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02133901228-33913399-09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

10/9/94
تولید و توزیع شیر آلات صنعتی و اتصالات چدنی فروشگاه نمونه فرد آب ‏

تولید و توزیع شیر آلات صنعتی و اتصالات چدنی فروشگاه نمونه فرد آب ‏
‎‏با سلام،    ‏    ‏احتراما به استحضار میرساند فروشگاه نمونه فرد آب،تولید و تدارک ‏کلیه ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33931275,09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

10/9/94
مخزن پلی اتیلن ، مخزن آب ، منبع آب ، سپتیک تانک

مخزن پلی اتیلن ، مخزن آب ، منبع آب ، سپتیک تانک
خصوصیات مخزن آب پلی اتیلن     تولید و فروش و ارسال مخازن پلی اتیلن به سراسر کشور    مرکز تخصصی ...
مهندس علی خدابنده،    تهران،   تماس: 09117400518
قيمت: 1

10/9/94
تامین و تدارک کلیه تجهیزات صنایع آب و فاضلاب،نفت ، گاز ، پتروشیمی (فروشگاه نمونه فرد آب)‏‎

تامین و تدارک کلیه تجهیزات صنایع آب و فاضلاب،نفت ، گاز ، پتروشیمی (فروشگاه نمونه فرد آب)‏‎
تامین و تدارک کلیه تجهیزات صنایع آب و فاضلاب،نفت ، گاز ، پتروشیمی (فروشگاه نمونه فرد آب)‏‎    ‎    شیرآلات ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647
قيمت: تماس با فروشگاه

10/9/94
شیرفلکه فرد آب| زبانه چدنی و زبانه لاستیکی

شیرفلکه فرد آب| زبانه چدنی و زبانه لاستیکی
شیرفلکه فرد آب| زبانه چدنی و زبانه لاستیکی    با سلام و احترام،    گروه تولیدی صنعتی فرد آب عرضه ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فرد آب

10/9/94
عرضه و تامین شیر آلات سایز بزرگ از 16 اتا 48 اینچ(نمونه فرد آب)

عرضه و تامین شیر آلات سایز بزرگ از 16 اتا 48 اینچ(نمونه فرد آب)
با سلام،    همکاران گرامی و مشتریان محترم    فروشگاه نمونه فرد آب،تامین و عرضه شیر فلکه های ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02133913399
قيمت: تماس با فروشگاه

10/9/94
شیر سوزنی(بخار) فروشگاه نمونه فرد آب

شیر سوزنی(بخار) فروشگاه نمونه فرد آب
با سلام و احترام،    فروشگاه نمونه فرد آب محصول جدید خود را ارائه می نماید.    شیر فلکه سوزنی ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647
قيمت: تماس با فروشگاه

10/9/94
شیر فلکه سوزنی فرد آب

شیر فلکه سوزنی فرد آب
گروه تولیدی صنعتی فرد آب،شیر سوزنی(بخار) را که در سایزهای1/2 اینچ ی 12 اینچ در فشارهای 16 و 25 و 40 PNتولید میشود ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فرد آب

10/9/94
شیرالات و اتصالات  چدنی و تاسیسات آب و فاضلاب فرد آب

شیرالات و اتصالات چدنی و تاسیسات آب و فاضلاب فرد آب
شیرالات و اتصالات چدنی و تاسیسات آب و فاضلاب    خدمات فروشگاه نمونه فرد آب:تولید شیرالات و اتصالات ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فرد آب

10/9/94
زبانه لاستیکی(شیر فلکه زبانه لاستیکی)

زبانه لاستیکی(شیر فلکه زبانه لاستیکی)
گروه تولیدی صنعتی نمونه فرد آب،فروش شیر زبانه لاستیکی را برای مشتریان و همکاران محترم عرضه میدارد.    زبانه ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 021-33901228-33913399-36056647
قيمت: تماس با فرد آب

10/9/94
شیرفلکه زبانه لاستیکی فرد آب

شیرفلکه زبانه لاستیکی فرد آب
با سلام،    این مجموعه آمادگی خود را جهت تولید ، تامین و فروش محصولات فوق با بهترین کیفیت اعلام می نماید ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فرد آب

10/9/94
اتصالات چدنی فلنجدار ‏Cast Iron Flanged Fitting

اتصالات چدنی فلنجدار ‏Cast Iron Flanged Fitting
این نوع اتصالات در سیستم های آبرسانی به کار برده میشودو معمولا بصورت فلنج دار می باشد که جهت اتصال لوله ‏ها ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33931275,09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

10/9/94
شیر فلکه فلنج دار فرد آب

شیر فلکه فلنج دار فرد آب
با سلام،    احتراما،گروه تولیدی صنعتی فرد آب به اطلاع مشتریان و همکاران محترم میرساند:    تولید ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فرد آب

10/9/94
شیرفلکه‎ ‎فلنچدار گیت لاستیکیpn16/pn10 ‎‏ فردآب

شیرفلکه‎ ‎فلنچدار گیت لاستیکیpn16/pn10 ‎‏ فردآب
با سلام،    گروه ت.لیدی صنعتی فرد آب محصولات تولیدی خود را عرضه می دارد:    جنس میله محور از فولاد ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33931275,09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

10/9/94
شیر آلات صنعتی،دریچه و اتصالات چدنی،و تاسیساتی

شیر آلات صنعتی،دریچه و اتصالات چدنی،و تاسیساتی
خدمات فروشگاه نمونه فرد آب :    تولید و پخش شیرالات چدنی(شیر های یکطرفه و صافی)،اتصالات چدنی و ساختمانی،دریچه ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فرد آب

10/9/94
شیر فلکه‎ ‎فلنج دار زبانه لاستیکی فرد آب

شیر فلکه‎ ‎فلنج دار زبانه لاستیکی فرد آب
با سلام،    گروه تولیدی صنعتی فرد آب محصولات تولیدی خود را عرضه می دارد:    تولید انواع شیرفلکه ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33931275,09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

10/9/94
گروه تولیدی شیر آلات صنعتی نمونه فرد آب

گروه تولیدی شیر آلات صنعتی نمونه فرد آب
گروه تولیدی شیر آلات صنعتی نمونه فرد آب در زمینه تولید شیرآلات صنعتی ،سوپاپ،اتصالات چدنی و دریچه های چدنی ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

10/9/94
اتصالات چدنی فرد آب

اتصالات چدنی فرد آب
گروه تولیدی شیرآلات و اتصالات صنعتی نمونه فرد آب، اتصالات چدنی فلنچدار( خاکستری ، ‏داکتیل) را که در جهت وصل ...
مهرداد صالحی،    تهران،   تماس: 02136056647,33931275,09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

10/9/94
فروش و توزیع اتصالات مک (فروشگاه نمونه فرد آب)

فروش و توزیع اتصالات مک (فروشگاه نمونه فرد آب)
فروش اتصالات مک دنده ای گالوانیزه و فروش اتصالات مک سیاه        اتصالات مک        فروشگاه ...
فروشگاه نمونه فرد آب،    تهران،   تماس: 02136056647,33901228,33913399,09121345942,09121453349
قيمت: تماس با فروشگاه نمونه فرد آب

9/9/94
لوله آزبست فشار قوی- خریدو فروش

لوله آزبست فشار قوی- خریدو فروش
کارخانه فایبر سیمنت اسرم فروش لوله و اتصالات آزبستی فشار قوی جهت مصارف آبرسانی فاضلابی صنعتی و کشاورزی و ...
وحید کوهی،    مازندران،   تماس: 09111513328
1234567891011بعدي آخر(1 تا 20 از بیش از 1772 مورد)

آگهی ویژه