Search

آدينه 28 شهريور 1393

آگهي هاي صنعت

صنعت » آب و فاضلاب

کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن

کیان صنعت پاسارگاد ، اولین و بزرگترین شرکت در زمینه طراحی و تولید و ساخت منهول استاندارد پلی اتیلن در کشور می باشد . ضمنا این شرکت با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در صنعت پلی اتیلن توانسته است به تکنولوژی ساخت دستگاه های جوش لوله پلی اتیلن ، لوازم جانبی جوش لوله های گاز ، دستگاه های قالب گیری چرخشی روتاری مولدینگ دست یابد. این شرکت ضمنا تولید کننده قطعات پلاستیکی به روش روتاری مولدینگ و انواع اتصالات پلی اتیلن می باشد که با سرعت در حال توسعه و تکمیل خطوط تولید،ساخت انواع قطعات و راه اندازی پروژه های جدید می باشد.

شرکت کیان صنعت پاسارگاد در زمینی به مساحت 6000 متر مربع و حدود 2000 متر زیر بنا در نزدیکی شهرستان کرج واقع گردیده است. این شرکت با شرکت با بهره گیری از دانش فنی مهندسین و کارشناسان و نیز نیروهای بسیار بسیلر مجرب و با پیشینه بیش از 20 ساله مدیران و موسسین شرکت در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات ، تولید اتصالات و لوله های پلی اتیلن و نیز آشنایی نسبتا کامل به روش های تولید قطعات پلاستیکی خصوصا روتاری مولدینگ می رود تا در آینده ای نزدیک به یکی از قطب های تولیدی این روش تبدیل شود.اساس تولید امروزه بر پایه داشتن یک سازمان منسجم و تحت کنترل می باشد.بدین لحاظ شرکت کیان صنعت پاسارگاد ضمن دارا بودن یک سیستم کنترل کیفی که با بهره گیری از امکانات گسترده آزمایشگاهی به صورت همزمان با تولید Online در کنترل و نظارت بر تولید نقش اساسی دارد و در حال اخذ استانداردهای لازم مانند 9000 Isoجهت هر چه بهتر کردن و کمیت تولید نیز می باشد.کارشناسان و متخصصین مجرب بخش کنترل کیفی و آزمایشگاه با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات آزمایشگاهی تست و کنترل ، این شرکت را در راه نیل به اهداف کیفی شرکت رهنمون می سازد.ما در کیان صنعت پاسارگاد همواره در حال بازنگری روش های تولید ، سیستم سخت افزاری و تولید و ارتقا و به روز کردن دستگاه های تولید و نیز در حال به روز کردن اطلاعات و دانش فنی خویش در زمینه های مختلف تولید می باشیم.
منهول پلی اتیلنی
پلی اتیلن یکی از انواع پلاستیک ها است که در پیشرفت صنایع تولیدی , توسعه شبکه های آب فاضلاب بسیار موثر است و به دلیل قابلیت های بسیار زیاد آن توانسته در شاخه های دیگر توسعه اجتماعی و حتی فرهنگی ملل به سرعت جای خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مواد اولیه باز نماید.

در طول دو دهه اخیر و با پیشرفت و ابداع روشهای جدید تولید در زمینه قالب گیری وتولید قطعات پلاستیکی به خصوص قطعات بزرگ و بسیار بزرگ ,جایگزینی منهولهای پلی اتیلن به جای منهول های بتنی متداول گردیده و به لحاظ ارجحیت های فراوان آنها , به سرعت رو به گسترش می باشند.
از نظر تحمل بارهای وارده به منهول مانند بارهای شعاعی و محوری (Downdrag) و نیز بارهای ترافیکی ، تفاوت هایی بین منهول های بتنی و پلی اتیلنی وجود دارد و اساسا" سازه ی پلی اتیلنی به تنهایی نمی تواند بارهای سنگین را تحمل نماید ، لذا ترکیبی از این دو سازه در اجرای منهول های پلی اتیلنی بکار می رود.

بر اساس استاندارد ASTM 1759 به جای بتن از خاک Class І که حدود 30 سانتی متر در گرداگرد منهول قرار می گیرد و حداقل 95% کوبیده (Compact) می گردد نیز می توان استفاده نمود ولی در عمل بهتر است برای منهول های کوتاهتر و مکانهائی که بارهای ترافیکی سنگین وجود ندارد اینکار را انجام داد . اما در هر دوصورت حتما" می بایستی از یک دال بتنی مسلح که حدود 20 سانتی متر ضخامت داشته باشد استفاده نمود که قطعا" دریچه منهول نیز برروی این دال قرار می گیرد در صورتیکه جهت پرکردن اطراف منهول های پلی اتیلنی (Backfill) بخواهیم از بتن استفاده کنیم بایستی گود برداری را زیاد باز نکرده و حدود 15 سانتی متر در اطراف منهول را با بتن حدود 200 بدون نیاز به میلگرد پر نمائیم. این دیواره بتنی به همراه دیواره ی پلی اتیلنی منهول با هم توانایی تحمل بارهای وارده خصوصا" بارهای ترافیکی رو خواهند داشت .
شرکت کیان صنعت پاسارگاد هم چنین مبتکر طرحهای جدید جهت نصب و اجرای سریع و آسان این منهول ها با ضریب اطمینان بالا بوده و آموزش این روشهای اجرا را به طور رایگان به پیمانکاران و مجریان محترم جزو وظایف خود می داند، به طوریکه این منهول ها با اجرای صحیح در طول حداقل 50 سال بدون هیچگونه مشکل ، دوام آورده و دچار خرابی نگردند .

منهول های پلی اتیلنی شرکت کیان صنعت پاسارگاد کاملا" براساس استانداردهای طراحی این منهول ها از جمله استاندارد ASTM 1759 طراحی گردیده و با تقویت پیوسته بیرونی منهول بوسیله دیرک های طولی و رینگ های تقویت حلقوی (Ring Stiffeners) که جهت تحمل بارهای عمودی (Downdrag) و نیز بارهای شعاعی ناشی از عملکرد فشار کاری خاک اطراف منهول ، طراحی شده و نیز باکمک نرم افزارهای محاسباتی مانند روش (Finite element) تحلیل و درستی آنها تائید گردیده است . همچنین در عمل توسط دستگاههای تست مانند تست فشار حلقوی ، تست ضربه پذیری ، تست تعیین mfi و دانسیته نیز این منهول ها تست و مورد تائید آزمایشگاهی و کنترل کیفی قرار گرفته اند. از آنجائیکه پله های منهول های پلی اتیلنی نقش بسیار زیادی در بالا بودن ضریب ایمنی آنها در هنگام وارد و یا خارج شدن کاربر از آنها را دارد ، لذا شرکت کیان صنعت پاسارگاد با استفاده از تکنولوژی روزطراحی و ساخت این منهول ها ، اولین تولید کننده ایست که توانسته این پله ها را به صورت یکپارچه با بدنه منهول ، روی این منهول ها نصب و از موارد احتمالی کنده شدن این پله ها در هنگام استفاده ، به طور کلی جلوگیری نموده و ضریب اطمینان بسیار بالایی را برای آنها ایجاد نماید .
با توجه به اینکه در جریانهای فاضلابی همیشه مواجه با حلال ها و یا اسیدها(خصوصا" اسید سولفوریک) و نیز گازهای ناشی از تجزیه مواد فاضلابی می باشیم ، لذا بایستی به گونه ای باشند که مانند خود بدنه پلی اتیلنی مقاوم و در مقابل این مواد دچار خوردگی نشوند ، لذا شرکت کیان صنعت پاسارگادافتخار دارد که اولین تولید کننده ایست که با صرف هزینه های بالاتر ، تمامی این ارینگها و نوارهای آب بندی را از جنس مقاوم EPDM تولید و در این منهول ها بکار می برد .
دانش فنی و توان بالای مهندسین شرکت کیان صنعت پاسارگاد و در کنار تجربه بسیار بالای آنها در زمینه های مختلف طراحی و تولید محصولات پلی اتیلنی و نیز ساخت انواع قالب های این منهول ها ، انعطاف پذیری قابل توجهی در خصوص مشتری مداری از لحاظ تولید انواع منهول های پلی اتیلنی و نیز سایر قطعات را برای استفاده کنندگان ایجاد کرده است و امکان تولید منهول های تخصصی و سفارشی را در حداقل زمان ممکن فراهم آورده است . شرکت کیان صنعت پاسارگاد افتخصار دارد که اولین شرکت تولید کننده منهول های پلی اتیلنی به صورت قالب گیری یکپارچه ، تولید انبوه و تک رنگ (زرد) می باشد و در تولید این محصولات هیچگونه مواد ضایعاتی بکار نمی برد .
برخی از مزایای منهول های پلی اتیلنی نسبت به منهول های بتنی به شرح زیر آورده شده است:
1- با توجه به زلزله خیز بودن ایران این نوع منهول پلی اتیلنی به علت انعطاف پذیر بودن با حرکتهای کوچک زمین سازگار است و در نتیجه در اثر حرکتهای کوچک ترک نمی خورد و درز دار نمی شود. منهول بتنی ترد و شکننده و در مقابل حرکات زمین غیر مقاوم می باشند2- در منهول پلی اتیلنی ترانشه به آسانی در یک روز باز و بسته می شود و این به معنای جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش زیاد در صرف هزینه است. برای نصب منهول بتنی زمان و تجهیزات زیادی اعم از نیروهای انسانی و دستگاههای پر هزینه نیاز است که این به معنای اتلاف وقت و انرژی و هزینه فراوان است.
3- منهول پلی اتیلنی سبک است و نصب و حمل و نقل آن به راحتی صورت میگیرد در ضمن از تجهیزات کمتری برای قرار دادن منهول در موقعیت مناسب استفاده می شود. منهول های بتنی سنگین هستند و نصب دشوار دارند که این نصب مستلزم تجهیزات پر هزینه و پر دردسر است.
4- سطوح کاملا صاف منهول ...

نام:

پیمان زندیه

.:: اعتبار آگهي پايان يافته است و اطلاعات كامل نمايش داده نمي شود. ::.

تماس با آگهی دهنده (پیمان زندیه)
در مورد: کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

شبكه زهكشي

-

فلنج فولادي

-

لوله زانو

-

اتصالات پليکا

-

لوله پليکا

-

لوله و اتصالات پليکا

-

اتصالات جوشي فولادي

-

لوله و اتصالات پتروشيمي

-

لوله و اتصالات نفت

-

لوله و اتصالات آب

-

اتصالات دنده اي گالوانيزه

-

آدمرو

-

شبكه گاز رساني

-

شبكه فاضلاب

-

شبكه آبرساني

-

کاورينگ کابل

-

لوله کشي پلي اتيلن

-

مخزن دوجداره

-

لوله تک جداره پلی اتیلن

-

لوله دو جداره پلی اتیلن

-

شبکه فاضلاب

-

لوله و اتصالات گاز

-

لوله و اتصالات آب گاز نفت پتروشيمي

-

خط لوله

-

لوله زهکش

-

لوله دو جداره

-

لوله تک جداره

-

تاسیسات نفت و گاز ‎

-

پالایشگاه

-

تجهیزات تاسیسات پالایشگاهی

-

لوله استنلس استیل

-

اتصالات مسی

-

لوله و اتصالات آهنی

-

اتصالات آهنی

-

لوله پروپیلن

-

اتصالات پروپیلن

-

اتصالات لوله

-

اتصالات سیستم جوشی

-

اتصالات دنده ای پلی اتیلن

-

اتصالات دنده ای

-

اتصالات کامپوزیت

-

لوله کامپوزیت

-

لوله و اتصالات کامپوزیت

-

لوله و اتصالات مسی

-

پلی پایپ

-

پی ائی

-

کاورينگ

-

فاضلاب خانگی

-

خطوط لوله

-

اتصالات پلی پروپیلن

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد
6098
بازدید28/6/93
فروشگاه ساختمانی و تاسیساتی فرد آب

فروشگاه ساختمانی و تاسیساتی فرد آب
شیر آلات صنعتی نمونه فرد آب شیر آلات صنعتی فرد آب با اعتقاد به بهره گیری مستمر با حفظ کیفیت محصولات و با تمرکز ...
فروشگاه ساختمانی و تاسیساتی فرد آب،    تهران،   تماس: 33973387 -33901228-09121453349
قيمت: آخر از ما بپرسید

 

28/6/93
خرید اقلام مازاد بر نیاز پروژه ها با شرایط ویژه نقدی،قیمت به روز و بازدید در محل در سریع ترین زمان

خرید اقلام مازاد بر نیاز پروژه ها با شرایط ویژه نقدی،قیمت به روز و بازدید در محل در سریع ترین زمان
فروشگاه پتروارس فعالیتهای تجاری خود را با هدف تامین و تجهیز لوازم مورد نیاز پروژه های عظیم نیروگاهی،نفت،گاز،پتروشیمی ...
پترو ارس،    تهران،   تماس: 021-33907010-33907025
قيمت: به روز

 

25/6/93
دریچه منهول چدنی

دریچه منهول چدنی
تولید کننده انواع دریچه منهول ؛کنتورآب؛درختی؛چهارگوش و کفشور و کفخواب و پله چدنی
reza-pourasghar،    تهران،   تماس: 33910045--33989475-6---09124363369---09121874818
قيمت: کمترین قیمت راازمابخواهید

 

25/6/93
 اتصالات استنلس استیل

اتصالات استنلس استیل
شرکت ارمان بهین پژوه شرح کالاها: 1. لوله های سبک و سنگین : درزدار و بدون درز( (SCH40.SCH80,…ولوله های گالوانیزه در ...
آرمان بهین پژوه،    تهران،   تماس: 021-22908678-81
قيمت: به روز

 

25/6/93
فروش لوله مانیسمان بدون درز

فروش لوله مانیسمان بدون درز
شرکت آرمان بهین پژوه با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تولید شیرآلات صنعتی و تامین و واردات لوله های فولادی بدون ...
آرمان بهین پژوه،    تهران،   تماس: 021-22908678-81
قيمت: به روز

 

25/6/93
اتصالات جوشی - اتصالات فولادی

اتصالات جوشی - اتصالات فولادی
شرکت آرمان بهین پژوه درزمینه واردات وتهیه وتوزیع کالاهای مرتبط با ابنیه وساختمان وصنایع آب و فاضلاب وتاسیسات ...
آرمان بهین پژوه،    تهران،   تماس: 021-22908678-81
قيمت: به روز

 

14/6/93
شرکت ذوب فلزات سلطانی

شرکت ذوب فلزات سلطانی
تولیدی لوازمات و اتصالات چدنی سلطانی ، پیشتاز در صنعت ... تولید محصولات چدنی ، چدن کوپلیمری و کوپلیمتری ... همچنین نخستین تولید کننده دریچه های ۷۶۰ میلیمتری شرکت ...
شرکت ذوب فلزات سلطانی،    اصفهان،   تماس: 0938 331 4008
قيمت: به روز

 

12/5/93
لوله دوجداره(لوله کاروگیت کیان صنعت پاسارگاد)

لوله دوجداره(لوله کاروگیت کیان صنعت پاسارگاد)
1. با توجه به خواص منحصر به فرد پلی اتیلن نسبت به بتن و فولاد برای استفاده در لوله کشی شبکه فاضلاب های شهری و ...
پیمان زندیه،    تهران،   تماس: 88645094-7

 

11/2/93

ساخت سازه و اجرای پروژه صنعتی
به نام خدا این شرکت آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های صنعتی و سازه های فلزی اعلام میدارد: سازه های فلزی عبارتند ...
یکتا فراز اصفهان،    اصفهان،   تماس: 09136006844

 

11/9/92
انواع لوله های از سایز 2/1 الی

انواع لوله های از سایز 2/1 الی
انرژی گستر پارسیان تامین کننده ملزومات پالایشگاهی ,نیروگاهی,پتروشیمی,صنایع غذائی ,صنایع دریائی,شرکت نفت,شرکت ...
مهدي رنجبر نژاد،    تهران،   تماس: 02133971877
قيمت: به روز

 

24/3/93
ملزومات آبیاری و آبرسانی به آبادی

ملزومات آبیاری و آبرسانی به آبادی
بزرگترین مرجع ملزومات آبیاری و آبرسانی در شرق کشور تهیه و توزیع لوله، اتصالات، شیرآلات چدنی، فلزی- پلی اتیلن انواع ... لوله، اتصالات، شیرآلات چدنی، فلزی- پلی اتیلن انواع ...
بازرگانی به آبادی،    خراسان،   تماس: 0511-6081919

 

29/5/93
لوله اتصالات وتاسیسات ساختمانی

لوله اتصالات وتاسیسات ساختمانی
به نام خدا ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیت به استحضار می رساند فروشگاه رزمی تهیه کننده و تامین ...
بازرگانی رزمی،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.
قيمت: به روز

 

29/5/93
لوله واتصالات ساختمانی وپروژه های نیروگاهی

لوله واتصالات ساختمانی وپروژه های نیروگاهی
به نام خدا ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیت به استحضار می رساند فروشگاه رزمی تهیه کننده و تامین ...
بازرگانی رزمی،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.
قيمت: به روز

 

29/4/93
دریچه چدنی منهول و چهار گوش

دریچه چدنی منهول و چهار گوش
تولید کننده دریچه های چدنی منهول و چهار گوش
mohamad hasan pourasghar،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.

 

25/2/92
دریچه چدنی  - چدن ذوب پارس آذر

دریچه چدنی - چدن ذوب پارس آذر
ذوب پارس تولید کننده انواع دریچه چدنی منهول - مهندس امید ... رئیسیان ... نژاد ... آذر در خصوص تولید نسل جدید دریچه های منهول چدن پلیمر ، به ... خبرنگار ...
دریچه چدنی - چدن ذوب پارس آذر،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.

 

25/2/92
 دریجه چدنی دریچه های چدنی منهول - چدن ذوب پارس

دریجه چدنی دریچه های چدنی منهول - چدن ذوب پارس
فروش انواع دریچه های چدنی منهول - گاز - آب و فاضلآب و مخابرات - وزنه های تعادل آسانسور و بست داربست با گارانتی ... انواع دریچه های چدنی منهول - گاز - آب ... و فاضلآب ... و مخابرات ...
چدن ذوب پارس آذر،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.

 

3/5/92

دریچه های منهول کامپوزیتی ضدسرقت
http://asfj.ir 09171128637 گروه صنعتی با مشاهده سرقت روز افزون دریچه های چدنی موجود در مناطق مختلف کشوربا استفاده ... با مشاهده سرقت روز افزون دریچه های چدنی موجود در مناطق ... مختلف کشوربا ...
ASFJ،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.
قيمت: www.asfj.ir

 

7/8/91
کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن

کیان صنعت پاسارگاد تولید کننده منهول پلی اتیلن
کیان صنعت پاسارگاد ، اولین و بزرگترین شرکت در زمینه طراحی و تولید و ساخت منهول استاندارد پلی اتیلن در کشور ... زمینه طراحی و تولید و ساخت منهول استاندارد پلی اتیلن در ...
پیمان زندیه،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.

 

29/12/91
چدن ذوب پارس آذر - www.parschodanco.com

چدن ذوب پارس آذر - www.parschodanco.com
های چدنی دریچه چدنی دریچه ... منهول دریچه ... ... چدنی ... منهول ... فاضلاب دریچه ... ... چدنی ... داکتیل دریچه ... های ... چدن داکتیل دریچه ... های ... چدن خاکستری دریچه ... منهول منهول منهول گاز ... دریچه ...
امید رئیسیان نژاد،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.
قيمت: فی روز

 

25/2/92
شرکت چدن ذوب پارس

شرکت چدن ذوب پارس
دریچه چدنی منهول نولید دریچه ... چدنی دریچه ... ... های منهول گاز دریچه ... ... مخابرات دریچه ... ... گاز دریچه ... چدن بتن دریچه ... چدن پلیمر دریچه ... چدنی منهول ... ... ... ...
پارس چدن،    تهران،   .::اعتبار آگهي پايان يافته::.
قيمت: فی روز

 

12بعدي آخر(1 تا 20 از 27 مورد)
شیر پروانه ای

شیر پروانه ای
لوله پلیکا | لوله کاروگیت | لوله پلی اتیلن | لوازم آبیاری قطره ای و بارانی

لوله پلیکا | لوله کاروگیت | لوله پلی اتیلن | لوازم آبیاری قطره ای و بارانی
فروشگاه ساختمانی و تاسیساتی فرد آب

فروشگاه ساختمانی و تاسیساتی فرد آب
تصفیه آب

تصفیه آب
قیمت لوله استیل , قیمت لوله گالوانیزه , قیمت لوله بدون درز ,

قیمت لوله استیل , قیمت لوله گالوانیزه , قیمت لوله بدون درز ,
دستگاه نشت یاب آب حرفه ای

دستگاه نشت یاب آب حرفه ای
ممبران فیلتر پرس

ممبران فیلتر پرس
سختی گیر رزینی

سختی گیر رزینی
برج خنک کننده فایبرگلاس، برج خنک کننده آب

برج خنک کننده فایبرگلاس، برج خنک کننده آب
فیلتر شنی تحت فشار

فیلتر شنی تحت فشار
پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه فاضلاب صنعتی

پکیج تصفیه فاضلاب، پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، تصفیه فاضلاب صنعتی
قیمت لوله استیل , قیمت لوله گالوانیزه , قیمت لوله بدون درز

قیمت لوله استیل , قیمت لوله گالوانیزه , قیمت لوله بدون درز
تولید کننده تجهیزات قالب های بتنی داربست های مدولار جک های سقفی

تولید کننده تجهیزات قالب های بتنی داربست های مدولار جک های سقفی
 HPL, لمینیت فشرده شده , اچ پی ال نما

HPL, لمینیت فشرده شده , اچ پی ال نما
فروشگاه سبلان صنعت

فروشگاه سبلان صنعت

آگهی ویژه