Search

آدينه 5 ارديبهشت 1393

آگهي هاي خدمات

بهتربن نقاشی ازما بخواهید(عضو اتحادیه نقاشان تهران)همه آگهی های مجید اوجاق زاده


قيمت:  اتحادیه ودولتی وچک کارمندی

خدمات » خدمات منزل

بهتربن نقاشی ازما بخواهید(عضو اتحادیه نقاشان تهران)

*** دفتر نقاشی ساختمان گلستان***
با بیش از 50 سال سابقه اجرایی (سی وهفت سال عضو اتحادیه تهران)
کیفیت قیمت را تعیین میکند............
------------------------------------------------------
*دیگر نگران نباشیدبهتربن نقاشی ازما بخواهید
با یک بار آشنایی مشتری دائمی خواهید شد
****
مولتی کالر
اکرولیک
سلولزی
حلال آب
روغنی
پلاستیک
کاغذ دیواری
موکت
کف پوش
ام دی اف
گچ بری
سرامیک
و بازسازی وتعمیرات
(با بیش از 50 سال سابقه در امور اجرایی
و 37 سال حضور مستمر در اتحادیه نقاشان تهران...............)
77629550--09127101533(_اوجاق زاده)
کمترین قیمت=بیشترین کیفیت وبرتری در ایران
****یادتان باشد همیشه کیفیت قیمت را تعیین می کند. نه قیمت کم با کیفیت عالی....
****
نکته خیلی مهم از زبان ما(عضو اتحادیه):

امسال در مقایسه با سال گذشته هزینه نقاشی ساختمان حدود 60 درصد افزایش یافته است. به گزارش خبرنگار ما، در حال حاضر هزینه نقاشی با رنگ روغن برای یک کار نو، هر متر مربع بین 2500 تا 3500 تومان و برای رنگ پلاستیک متری 2000 تا 3000 تومان است که شامل 9 مرحله عادی کردن سطوح، روغن کاری، بتونه، سمباده کاری، آستر اولیه، ترمیم بتونه، سمباده کاری مجدد، آستر دوم و رنگ رویه است.
نرخ هر کدام از این مراحل متری 300 تا 350 تومان است که در صورت نیاز نداشتن به هر یک، از قیمت نهایی کسر می شود. این گزارش می افزاید، در مقایسه با سال گذشته، هزینه نقاشی با رنگ روغن 59 درصد و هزینه نقاشی با رنگ پلاستیک 55 درصد افزایش داشته است. همچنین قیمت هر مرحله رنگ کاری ساختمان نیز در مقایسه با سال قبل تا 50 درصد افزایش یافته است.
...........
سال گذشته هزینه نقاشی ساختمان با رنگ روغن برای هر متر مربع 2200 تومان وبا رنگ پلاستیک متری 1800 تومان تصویب شده بود. قیمت هر یک از مراحل نقاشی ساختمان نیز در سال قبل بین 200تا 250 تومان بود.
ثبات قیمت ها تا پایان امسال

از سوی دیگر، نایب رئیس هیات سرپرستی اتحادیه نقاشان ساختمان تهران از عدم افزایش قیمت نقاشی ساختمان ها در ایام پایانی سال خبر داد. صفر فیض آبادی تاکید کرد: «نرخ های مصوب اتحادیه برای خدمات رنگ ساختمان با احتساب استفاده از رنگ با کیفیت است.»
وی افزود: «ممکن است از سوی واحد های غیرمجاز نرخ های پایین تری از آنچه توسط اتحادیه اعلام شده (در حدود متری 1000 تومان) تعیین شود که مردم نباید به قیمت های خیلی پایین اعتماد کنند.»
به گزارش ایسنا، فیض آبادی همچنین به فعالیت حدود 300 واحد صنفی نقاشی ساختمان اشاره کرد و گفت: «مردم می توانند در تماس با اتحادیه، نشانی واحد های مجاز در هر منطقه را دریافت کنند.»
وی تاکید کرد: «اتحادیه تنها به تخلف واحد های دارای پروانه کسب رسیدگی کرده و مسوولیتی در قبال واحد های بدون پروانه ندارد.»
کاهش 20 درصدی قیمت رنگ
قیمت رنگ پس از 140درصد افزایش در دو سال،20 درصد کاهش یافت. قیمت انواع رنگ در مقایسه با دو ماه گذشته 15تا20 درصد کاهش یافت.
به گزارش خبرنگار ما، قیمت قوطی های پنج کیلویی رنگ روغن در سال قبل بین 14 تا 16 هزار تومان و یک قوطی پنج کیلویی رنگ پلاستیک نیز بین 8 تا 9 هزار تومان بود.
رئیس اتحادیه رنگ فروشان تهران اما از وفور کالا و کاهش نسبی قیمت رنگ در بازار خبر داد.
علی اصغر رحمت پور اظهار کرد: «قیمت رنگ حدود 20 درصد کاهش یافته است اما این در شرایطی است که در طول امسال بازار این کالا شاهد چهار بار افزایش قیمت ها بود.» وی گفت: «تولیدکنندگان در برابر پایین آوردن قیمت پایه رنگ مقاومت می کنند ولی به واسطه ها تخفیف های 10 و 20 درصدی می دهند در صورتی که این تخفیف ها به مصرف کننده نهایی باید داده شود .» وی افزود: «در این زمینه به ارگان های مختلف مثل وزارت بازرگانی نامه نوشته و به آنها توضیح داده ایم که امکان کاهش بیشتر قیمت رنگ برای مصرف کننده نهایی وجود دارد اما تاکنون ترتیب اثر داده نشده است.» رئیس اتحادیه رنگ فروشان تهران درباره مقدار رنگ مورد نیاز برای نقاشی ساختمان گفت: «هر یک کیلوگرم رنگ استاندارد 10 متر مربع از سطح دیوار یا سقف را برای یک بار پوشش می دهد. مثلاً در مواردی که باید 10 متر را سه بار رنگ کنیم، سه کیلوگرم رنگ مصرف می شود.»
به گفته رحمت پور 850 واحد مجاز رنگ فروشی و به همین تعداد هم واحدهای صنفی غیرمجاز در تهران وجود دارد. به گزارش خبرنگارما، قیمت گالن چهار کیلویی رنگ روغن که تا دو ماه پیش 15هزار و 300 تومان بود در حال حاضر 13 هزار و 500 تومان است و گالن چهار کیلویی رنگ پلاستیک نیز حدود 10 هزار تومان قیمت دارد.
در حال حاضر ارزان ترین نوع رنگ پلاستیک با قیمت هایی از10 تا 13 هزار تومان در هر گالن چهار کیلویی به دست مصرف کننده می رسد. قیمت هر گالن رنگ روغن، نیز در مارک های متفرقه و ارزان قیمت از 11 تا 14هزار تومان در نوسان است. براساس این گزارش، انواع رنگ پلاستیک با مارک های شناخته شده و معتبر، هم اکنون در هر گالن 17 کیلویی از حدود 11هزار تومان در نمونه های درجه دو تا 16 هزار تومان در نمونه های درجه یک به فروش می رسد.
نمونه های روغنی این مارک ها نیز در گالن های چهار کیلویی با قیمت هایی از 11 تا 13 هزار تومان فروخته می شود. همچنین قیمت قوطی های 100 گرمی رنگ های سیاه و گل ماش که پرفروش ترین رنگ های ترکیبی هستند، حدود 730 تومان است.
به گفته فعالان بازار نقاشی ساختمان «اغلب مشتریان خواهان نقاشی ساختمان با رنگ های درجه دو هستند و به علت قیمت بالای رنگ های درجه یک استقبال چندانی از این رنگ ها صورت نمی گیرد.» این گزارش حاکی است قیمت خدمات نقاشی ساختمان در حال حاضر برای هر مترمربع رنگ روغنی بین 2000 تا 3500 تومان است که در صورت درخواست مشتری برای تهیه رنگ و مصالح توسط نقاش این مبلغ تا 4000تومان افزایش می یابد.
*******
نکاتی در مورد نقاشی ساختمان

«رنگ آمیزی ساختمان با استفاده از رنگ های استاندارد می تواند تا هشت سال دوام داشته باشد.»
مجید اوجاق زاده یکی از نقاشان ساختمان، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: «عده ای از نقاشان برای بالا بردن سرعت خشک شدن رنگ در حین رنگ آمیزی از لوازم خنک کننده مانند کولر و پنکه استفاده می کنند که این کار اصلاً درست نیست زیرا باعث می شود لایه های رنگ کنار هم در یک زمان خشک نشده و دیوار لکه دار شود.»
وی افزود: «در حال حاضر رنگ های چینی که غالباً بدون کیفیت و نامرغوب اند، ارزان ترین رنگ ها بوده و انواع آلمانی رنگ که از کیفیت خوبی برخوردار است جزء گران ترین رنگ ها محسوب می شوند .» وی تاکید کرد: «کسانی که می خواهند کار نقاشی منزل خود را انجام دهند و اقدام به تهیه رنگ می کنند، باید به این مورد توجه داشته باشند و کیفیت را فدای قیمت نکنند.» وی افزود: «با توجه به افزایش رنگ های تقلبی و بدون کیفیت در بازار، متقاضیان حتماً از نقاشان مطمئن و آشنا برای تهیه رنگ و نیز رنگ آمیزی ساختمان خود استفاده کرده و در تنظیم قرارداد حتماً به نوع رنگ مصرفی اشاره و توجه کنند.»
****

بلکا:
نحوه اجرای پوششهای سلولزی بر روی سطوح مختلف
1- سطوح گچی
گچ نرمه یا گچ سفید
این نوع سطح کار جزء بهترین دسته سطوح جهت اجراء پوششهای سلولزی میباشد و نیاز به هیچ گونه زیر ساخت و یا زیر سازی ندارد و مستقیماً پوششهای سلولزی بر روی آن انجام میشود.
سطح گچ و خاک
معمولاً در این سطوح نبشهــای دیوار به دلیل عدم نظــارت و یا عدم نیاز شمشــه گیری نمی شوند و دور پنجره ها و دربها خالی می ماند که در این صــورت می بایست نبشـهـا شمشمه گیری شود بعـد از انجام این کار مانند بند 1 ماده الف، پوششهای سلولزی قابل اجراء میباشد.
2- سطوح سیمانی
الف)سطح سیمان زبر
معمولاً سطوح سیمان زبر از ناصافی و تخلخل بالا بر خوردار است و نبشها شمشه گیری درستی نگردیده ودر این صورت بعد از ترمیم نبشها می بایست جهت کیفیت بهتر، پوششهای سلولزی دو بار به صورت آستر و رویــه اجراء شود که طبعاً هزینـه اجراء پوششهای سلولزی افزایش می یابد و از لحاظ چسبندگی هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت.
ب)سطح سیمان نرم
سطوح سیمان نرم که طبق استاندارد های معمول منطقه ای اجراء شده است، هیچ گونه مشکلی جهت اجراء پوششهای سلولزی ندارد و بستر بسیار مناسبی جهت اجرا، این محص ...

نام:

مجید اوجاق زاده

Email:

تلفن:

09127101533-77629550

منطقه:

تهران

تماس با آگهی دهنده (مجید اوجاق زاده)
در مورد: بهتربن نقاشی ازما بخواهید(عضو اتحادیه نقاشان تهران)

نام:

ایمیل یا تلفن:

پیام:

کلمات کلیدی:

کاغذ

-

روغن سوخته

-

سيمان

-

آتش نشانی

-

کاغذ دیواری

-

گالن

-

حلال

-

نئوپان

-

کاغذ دیواری ارزان قیمت

-

کاغذ دیواری پوشش دیوار

-

دوده

-

نمونه قرارداد

-

فروش سيمان

-

قیمت بلکا

-

فروش سیمان

-

نقاشی ساختمان

-

مشاركت

-

گالوانيزه

-

محلول

-

زبان آلمانی

-

استاندارد دربها

-

پنکه

-

بلکا

-

مشاركت در ساخت

-

بازار گل فروشی

-

وارد کننده کاغذ دیواری

-

عالی پور

-

نمونه قرارداد خدمات ساختمان

-

انواع کاغذ دیواری نمونه

-

پوششهای کف

-

رنگ دیوار

-

خمير رنگ

-

قیمت آهن

-

خمیر

-

رنگ داخل ساختمان

-

آتش

-

پوشش کف

-

ساخت آلومینیوم

-

مولتی کالر

-

سفت کننده

-

اجرای رنگ مولتی کالر

-

دیوار گچی

-

گچ

-

اظهار نامه

-

آزمون

-

آلومينيوم

-

قیمت روغن

-

رزین

-

الیاف رزین

-

فروش كاغذ

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد
10706
بازدید20/11/92
فروش جاذب کلر

فروش جاذب کلر
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه آمادگی خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو اکسید کربن ، اکسیژن ... خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو ...
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه،    اصفهان،   تماس: 03116410495

 

30/1/93
پلیمر جاذب رطوبت (SAP)

پلیمر جاذب رطوبت (SAP)
فروش پلیمر جاذب رطوبت (SAP) در گرید بهداشتی برای مصرف در پوشک بچه و نوار بهداشتی و گرید کشاورزی مستقیما از بزرگترین ... پلیمر جاذب رطوبت (SAP) در گرید بهداشتی ...
علی مستوفیان،    تهران،  

 

20/11/92
فروش جاذب مونو اکسید کربن

فروش جاذب مونو اکسید کربن
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه آمادگی خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو اکسید کربن ، اکسیژن ... خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو ...
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه،    اصفهان،   تماس: 03116410495

 

31/1/93
نانو زئولیت ها به عنوان جاذب

نانو زئولیت ها به عنوان جاذب
ها مواد جاذب با ساختار شبکه‌ای جهت ... به عنوان غربال مولکولی و جاذب می تواند انواع مولکولهای ... داشتن خواص بدیع در ساخت جاذب ها مورد توجه قرار گرفته ...
بهترين فروشگاه،    تهران،  
قيمت: 42,000 تومان

 

5/1/93
 نانو زئولیت ها به عنوان جاذب

نانو زئولیت ها به عنوان جاذب
ها مواد جاذب با ساختار شبکه‌ای جهت ... به عنوان غربال مولکولی و جاذب می تواند انواع مولکولهای ... داشتن خواص بدیع در ساخت جاذب ها مورد توجه قرار گرفته ...
takforoush@gmail.com،    تهران،   تماس: 42,000 تومان
قيمت: 42,000 تومان

 

11/8/92
سوپر جاذب بلوراب کشاورزی ، گل آپارتمانی

سوپر جاذب بلوراب کشاورزی ، گل آپارتمانی
پژمرده می شوند ، سوپر جاذب بلورآب می تواند مشکل شما ... تا حدود زیادی حل کند. سوپر جاذب بلوراب در صورت مخلوط شدن ... محصولات شرکت می توان ب سوپر جاذب بهداشتی نیز اشاره نمود. ...
علی نقی زاده،    تهران،   تماس: 09123639385 - 8883012
قيمت: 2000 تومن به بالا

 

15/12/92
بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب

بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب
صفحه زئولیت ها مواد جاذب با ساختار شبکه ای جهت تشکیل ... به عنوان غربال مولکولی و جاذب می تواند انواع مولکولهای ... داشتن خواص بدیع در ساخت جاذب ها مورد توجه قرار گرفته ...
الهه مهدوی،    تهران،  
قيمت: 18,000 تومان

 

10/12/92

مواد جاذب رطوبت درایر جذبی(دسیکانتی)-اکتیو آلومینا
آلومینای اکتیو (اکتیو آلومینا )- اکتیویتد آلومینا Activated Alumina آلومینای اکتیو (اکتیو الومینا ) به موادی گفته ... ( دسیکانتی) به عنوان مواد جاذب برای رسیدن به نقطه شبنم ...
شرکت فرافن هوا،    تهران،   تماس: 66509764-66509964 داخلی 103
قيمت: 09128190453

 

10/12/92
فروش مواد جاذب رطوبت گیر درایر جذبی(دسیکانتی)

فروش مواد جاذب رطوبت گیر درایر جذبی(دسیکانتی)
هوا ارائه دهنده تخصصی مواد جاذب رطوبت و جداساز انواع گازها، ... (دسیکانتی) به عنوان مواد جاذب برای رسیدن به نقطه شبنم ...
شرکت فرافن هوا،    تهران،   تماس: 66509964

 

28/1/93
 مجموعه پروژه و مقاله بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب /اورجینال

مجموعه پروژه و مقاله بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب /اورجینال
310 صفحه زئولیت ها مواد جاذب با ساختار شبکه‌ای جهت ... به عنوان غربال مولکولی و جاذب می تواند انواع مولکولهای ... داشتن خواص بدیع در ساخت جاذب ها مورد توجه قرار گرفته ...
مریم،    تهران،  
قيمت: 40,000 تومان

 

5/2/93
کود و سولفات برای کشاورزی

کود و سولفات برای کشاورزی
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 تأمین کننده کود و سولفات کشاورزی سولفات مس سولفات روی سولفات آهن سولفات ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-02188998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

5/2/93
کود   آلی گوگردی

کود آلی گوگردی
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 کود های آلی گوگردی کود مرغی پلیتی و گرانوله کود محصوص سیب زمینی کود مخصوص ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-(021)88998130-2
قيمت: با ما تماس بگیرید

 

5/2/93
  فرآوری کود

فرآوری کود
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله کود گوگرد میکرونیزه کود آلی (کمپوست دار گرانوله کود ... ، پلیتی و پودری سوپر جاذب اکوازور فرانسوی لطفاً ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-02188998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

5/2/93
 کود کیمیا

کود کیمیا
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 1-کود گوگرد میکرونیزه (نفتی و گازی) با مش 150 تا 200 2-کود گوگرد ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-(021)88998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

5/2/93
کود فسفات طلایی

کود فسفات طلایی
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 بیو فسفا ت طلایی سوپر فسفات ساده خاک فسفات اسید فسفریک کود ورمی کمپوست فسفر ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-(021)88998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

5/2/93
کود مرغی پلیتی و گرانوله

کود مرغی پلیتی و گرانوله
کود مرغی پلیتی کود مرغی گرانوله فرآوری کود مرغی با استفاده از : کود مرغ گوشتی و مرغ مادر + گوگرد +زئولیت ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-02188998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

5/2/93
کود مرغی پلیتی کیمیا

کود مرغی پلیتی کیمیا
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 انواع کودها ی فرآوری شده - کود مرغی فرآوری شده گرانوله و پلیتی - کود حیوانی ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-(021)88998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

5/2/93
 کود

کود
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 کودآلی گوگردی کود گوگرد پودری گود گوگرد بنتونیت دار کود آلی گرانوله کود ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-(021)88998130-2

 

5/2/93
انواع کود  داخلی

انواع کود داخلی
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 کودآلی گوگردی کود گوگرد پودری گود گوگرد بنتونیت دار کود آلی گرانوله ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-02188998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

5/2/93
انواع حلال های صنعتی

انواع حلال های صنعتی
متانول اتیل استات بوتیل استات متیلن کلراید پر کلرو اتیلن دی کلرو متان ایزوپروپیل الکل تترا هیدروفوران سیکلو ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-88998130-2
قيمت: با ما تماس بگیرید

 

12345بعدي آخر(1 تا 20 از بیش از 200 مورد)
هتل پارک شیراز

هتل پارک شیراز
فروش اقساطی دستگاه چاپ بنر و فلکس wit color

فروش اقساطی دستگاه چاپ بنر و فلکس wit color
استودیو M3Pics

استودیو M3Pics
رزرو هتل اینترنتی با تخفیف

رزرو هتل اینترنتی با تخفیف
مرکز مشاوره و خدمات تخصصی روانشناختی مهرافزا (زیر نظر بهزیستی)

مرکز مشاوره و خدمات تخصصی روانشناختی مهرافزا (زیر نظر بهزیستی)
فروش و نصب انواع سانترال ، تلفن بی سیم و فاکس پاناسونیک

فروش و نصب انواع سانترال ، تلفن بی سیم و فاکس پاناسونیک
دستگاههای فتوکپی استوک اروپا ودست دوم اروپا ومواد مصرفی وقطعات

دستگاههای فتوکپی استوک اروپا ودست دوم اروپا ومواد مصرفی وقطعات
واردات قطعات الکترونیکی

واردات قطعات الکترونیکی
دستگاه حضور و غیاب - دارای استاندارد اتحادیه اروپا

دستگاه حضور و غیاب - دارای استاندارد اتحادیه اروپا
طراحی وساخت استند محصول

طراحی وساخت استند محصول
رزرو آنلاین بلیط و تور مشهد مقدس همه روزه

رزرو آنلاین بلیط و تور مشهد مقدس همه روزه
کلینیک طب سوزنی

کلینیک طب سوزنی
تولید انواع لباس کار کارگری و مهندسی - تی شرت - کفش ایمنی - ساک دستی - کلاه ایمنی -

تولید انواع لباس کار کارگری و مهندسی - تی شرت - کفش ایمنی - ساک دستی - کلاه ایمنی -
خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز به صورت آنلاین

خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز به صورت آنلاین
تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

آگهی ویژه