Search

يكشنبه 7 دي 1393

آگهي هاي خدمات

بهتربن نقاشی ازما بخواهید(عضو اتحادیه نقاشان تهران)
همه آگهی های مجید اوجاق زاده


قيمت:  اتحادیه ودولتی وچک کارمندی

خدمات » خدمات منزل

بهتربن نقاشی ازما بخواهید(عضو اتحادیه نقاشان تهران)

*** دفتر نقاشی ساختمان گلستان***
با بیش از 50 سال سابقه اجرایی (سی وهفت سال عضو اتحادیه تهران)
کیفیت قیمت را تعیین میکند............
------------------------------------------------------
*دیگر نگران نباشیدبهتربن نقاشی ازما بخواهید
با یک بار آشنایی مشتری دائمی خواهید شد
****
مولتی کالر
اکرولیک
سلولزی
حلال آب
روغنی
پلاستیک
کاغذ دیواری
موکت
کف پوش
ام دی اف
گچ بری
سرامیک
و بازسازی وتعمیرات
(با بیش از 50 سال سابقه در امور اجرایی
و 37 سال حضور مستمر در اتحادیه نقاشان تهران...............)
77629550--09127101533(_اوجاق زاده)
کمترین قیمت=بیشترین کیفیت وبرتری در ایران
****یادتان باشد همیشه کیفیت قیمت را تعیین می کند. نه قیمت کم با کیفیت عالی....
****
نکته خیلی مهم از زبان ما(عضو اتحادیه):

امسال در مقایسه با سال گذشته هزینه نقاشی ساختمان حدود 60 درصد افزایش یافته است. به گزارش خبرنگار ما، در حال حاضر هزینه نقاشی با رنگ روغن برای یک کار نو، هر متر مربع بین 2500 تا 3500 تومان و برای رنگ پلاستیک متری 2000 تا 3000 تومان است که شامل 9 مرحله عادی کردن سطوح، روغن کاری، بتونه، سمباده کاری، آستر اولیه، ترمیم بتونه، سمباده کاری مجدد، آستر دوم و رنگ رویه است.
نرخ هر کدام از این مراحل متری 300 تا 350 تومان است که در صورت نیاز نداشتن به هر یک، از قیمت نهایی کسر می شود. این گزارش می افزاید، در مقایسه با سال گذشته، هزینه نقاشی با رنگ روغن 59 درصد و هزینه نقاشی با رنگ پلاستیک 55 درصد افزایش داشته است. همچنین قیمت هر مرحله رنگ کاری ساختمان نیز در مقایسه با سال قبل تا 50 درصد افزایش یافته است.
...........
سال گذشته هزینه نقاشی ساختمان با رنگ روغن برای هر متر مربع 2200 تومان وبا رنگ پلاستیک متری 1800 تومان تصویب شده بود. قیمت هر یک از مراحل نقاشی ساختمان نیز در سال قبل بین 200تا 250 تومان بود.
ثبات قیمت ها تا پایان امسال

از سوی دیگر، نایب رئیس هیات سرپرستی اتحادیه نقاشان ساختمان تهران از عدم افزایش قیمت نقاشی ساختمان ها در ایام پایانی سال خبر داد. صفر فیض آبادی تاکید کرد: «نرخ های مصوب اتحادیه برای خدمات رنگ ساختمان با احتساب استفاده از رنگ با کیفیت است.»
وی افزود: «ممکن است از سوی واحد های غیرمجاز نرخ های پایین تری از آنچه توسط اتحادیه اعلام شده (در حدود متری 1000 تومان) تعیین شود که مردم نباید به قیمت های خیلی پایین اعتماد کنند.»
به گزارش ایسنا، فیض آبادی همچنین به فعالیت حدود 300 واحد صنفی نقاشی ساختمان اشاره کرد و گفت: «مردم می توانند در تماس با اتحادیه، نشانی واحد های مجاز در هر منطقه را دریافت کنند.»
وی تاکید کرد: «اتحادیه تنها به تخلف واحد های دارای پروانه کسب رسیدگی کرده و مسوولیتی در قبال واحد های بدون پروانه ندارد.»
کاهش 20 درصدی قیمت رنگ
قیمت رنگ پس از 140درصد افزایش در دو سال،20 درصد کاهش یافت. قیمت انواع رنگ در مقایسه با دو ماه گذشته 15تا20 درصد کاهش یافت.
به گزارش خبرنگار ما، قیمت قوطی های پنج کیلویی رنگ روغن در سال قبل بین 14 تا 16 هزار تومان و یک قوطی پنج کیلویی رنگ پلاستیک نیز بین 8 تا 9 هزار تومان بود.
رئیس اتحادیه رنگ فروشان تهران اما از وفور کالا و کاهش نسبی قیمت رنگ در بازار خبر داد.
علی اصغر رحمت پور اظهار کرد: «قیمت رنگ حدود 20 درصد کاهش یافته است اما این در شرایطی است که در طول امسال بازار این کالا شاهد چهار بار افزایش قیمت ها بود.» وی گفت: «تولیدکنندگان در برابر پایین آوردن قیمت پایه رنگ مقاومت می کنند ولی به واسطه ها تخفیف های 10 و 20 درصدی می دهند در صورتی که این تخفیف ها به مصرف کننده نهایی باید داده شود .» وی افزود: «در این زمینه به ارگان های مختلف مثل وزارت بازرگانی نامه نوشته و به آنها توضیح داده ایم که امکان کاهش بیشتر قیمت رنگ برای مصرف کننده نهایی وجود دارد اما تاکنون ترتیب اثر داده نشده است.» رئیس اتحادیه رنگ فروشان تهران درباره مقدار رنگ مورد نیاز برای نقاشی ساختمان گفت: «هر یک کیلوگرم رنگ استاندارد 10 متر مربع از سطح دیوار یا سقف را برای یک بار پوشش می دهد. مثلاً در مواردی که باید 10 متر را سه بار رنگ کنیم، سه کیلوگرم رنگ مصرف می شود.»
به گفته رحمت پور 850 واحد مجاز رنگ فروشی و به همین تعداد هم واحدهای صنفی غیرمجاز در تهران وجود دارد. به گزارش خبرنگارما، قیمت گالن چهار کیلویی رنگ روغن که تا دو ماه پیش 15هزار و 300 تومان بود در حال حاضر 13 هزار و 500 تومان است و گالن چهار کیلویی رنگ پلاستیک نیز حدود 10 هزار تومان قیمت دارد.
در حال حاضر ارزان ترین نوع رنگ پلاستیک با قیمت هایی از10 تا 13 هزار تومان در هر گالن چهار کیلویی به دست مصرف کننده می رسد. قیمت هر گالن رنگ روغن، نیز در مارک های متفرقه و ارزان قیمت از 11 تا 14هزار تومان در نوسان است. براساس این گزارش، انواع رنگ پلاستیک با مارک های شناخته شده و معتبر، هم اکنون در هر گالن 17 کیلویی از حدود 11هزار تومان در نمونه های درجه دو تا 16 هزار تومان در نمونه های درجه یک به فروش می رسد.
نمونه های روغنی این مارک ها نیز در گالن های چهار کیلویی با قیمت هایی از 11 تا 13 هزار تومان فروخته می شود. همچنین قیمت قوطی های 100 گرمی رنگ های سیاه و گل ماش که پرفروش ترین رنگ های ترکیبی هستند، حدود 730 تومان است.
به گفته فعالان بازار نقاشی ساختمان «اغلب مشتریان خواهان نقاشی ساختمان با رنگ های درجه دو هستند و به علت قیمت بالای رنگ های درجه یک استقبال چندانی از این رنگ ها صورت نمی گیرد.» این گزارش حاکی است قیمت خدمات نقاشی ساختمان در حال حاضر برای هر مترمربع رنگ روغنی بین 2000 تا 3500 تومان است که در صورت درخواست مشتری برای تهیه رنگ و مصالح توسط نقاش این مبلغ تا 4000تومان افزایش می یابد.
*******
نکاتی در مورد نقاشی ساختمان

«رنگ آمیزی ساختمان با استفاده از رنگ های استاندارد می تواند تا هشت سال دوام داشته باشد.»
مجید اوجاق زاده یکی از نقاشان ساختمان، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: «عده ای از نقاشان برای بالا بردن سرعت خشک شدن رنگ در حین رنگ آمیزی از لوازم خنک کننده مانند کولر و پنکه استفاده می کنند که این کار اصلاً درست نیست زیرا باعث می شود لایه های رنگ کنار هم در یک زمان خشک نشده و دیوار لکه دار شود.»
وی افزود: «در حال حاضر رنگ های چینی که غالباً بدون کیفیت و نامرغوب اند، ارزان ترین رنگ ها بوده و انواع آلمانی رنگ که از کیفیت خوبی برخوردار است جزء گران ترین رنگ ها محسوب می شوند .» وی تاکید کرد: «کسانی که می خواهند کار نقاشی منزل خود را انجام دهند و اقدام به تهیه رنگ می کنند، باید به این مورد توجه داشته باشند و کیفیت را فدای قیمت نکنند.» وی افزود: «با توجه به افزایش رنگ های تقلبی و بدون کیفیت در بازار، متقاضیان حتماً از نقاشان مطمئن و آشنا برای تهیه رنگ و نیز رنگ آمیزی ساختمان خود استفاده کرده و در تنظیم قرارداد حتماً به نوع رنگ مصرفی اشاره و توجه کنند.»
****

بلکا:
نحوه اجرای پوششهای سلولزی بر روی سطوح مختلف
1- سطوح گچی
گچ نرمه یا گچ سفید
این نوع سطح کار جزء بهترین دسته سطوح جهت اجراء پوششهای سلولزی میباشد و نیاز به هیچ گونه زیر ساخت و یا زیر سازی ندارد و مستقیماً پوششهای سلولزی بر روی آن انجام میشود.
سطح گچ و خاک
معمولاً در این سطوح نبشهــای دیوار به دلیل عدم نظــارت و یا عدم نیاز شمشــه گیری نمی شوند و دور پنجره ها و دربها خالی می ماند که در این صــورت می بایست نبشـهـا شمشمه گیری شود بعـد از انجام این کار مانند بند 1 ماده الف، پوششهای سلولزی قابل اجراء میباشد.
2- سطوح سیمانی
الف)سطح سیمان زبر
معمولاً سطوح سیمان زبر از ناصافی و تخلخل بالا بر خوردار است و نبشها شمشه گیری درستی نگردیده ودر این صورت بعد از ترمیم نبشها می بایست جهت کیفیت بهتر، پوششهای سلولزی دو بار به صورت آستر و رویــه اجراء شود که طبعاً هزینـه اجراء پوششهای سلولزی افزایش می یابد و از لحاظ چسبندگی هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت.
ب)سطح سیمان نرم
سطوح سیمان نرم که طبق استاندارد های معمول منطقه ای اجراء شده است، هیچ گونه مشکلی جهت اجراء پوششهای سلولزی ندارد و بستر بسیار مناسبی جهت اجرا، این محص ...

نام:

مجید اوجاق زاده

تلفن:

09127101533-77629550

Email:

منطقه:

تهران

تماس با آگهی دهنده (مجید اوجاق زاده)
در مورد: بهتربن نقاشی ازما بخواهید(عضو اتحادیه نقاشان تهران)

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:

کاغذ

-

روغن سوخته

-

سيمان

-

آتش نشانی

-

کاغذ دیواری

-

گالن

-

حلال

-

نئوپان

-

کاغذ دیواری ارزان قیمت

-

کاغذ دیواری پوشش دیوار

-

دوده

-

نمونه قرارداد

-

فروش سيمان

-

قیمت بلکا

-

فروش سیمان

-

نقاشی ساختمان

-

مشاركت

-

گالوانيزه

-

محلول

-

زبان آلمانی

-

استاندارد دربها

-

پنکه

-

بلکا

-

مشاركت در ساخت

-

بازار گل فروشی

-

وارد کننده کاغذ دیواری

-

عالی پور

-

نمونه قرارداد خدمات ساختمان

-

انواع کاغذ دیواری نمونه

-

پوششهای کف

-

رنگ دیوار

-

خمير رنگ

-

قیمت آهن

-

خمیر

-

رنگ داخل ساختمان

-

آتش

-

پوشش کف

-

ساخت آلومینیوم

-

مولتی کالر

-

سفت کننده

-

اجرای رنگ مولتی کالر

-

دیوار گچی

-

گچ

-

اظهار نامه

-

آزمون

-

آلومينيوم

-

قیمت روغن

-

رزین

-

الیاف رزین

-

فروش كاغذ

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد
11550
بازدید6/10/93
پلیمر جاذب رطوبت (SAP)

پلیمر جاذب رطوبت (SAP)
فروش پلیمر جاذب رطوبت (SAP) در گرید بهداشتی برای مصرف در پوشک بچه و نوار بهداشتی و گرید کشاورزی مستقیما از بزرگترین ... پلیمر جاذب رطوبت (SAP) در گرید بهداشتی ...
علی مستوفیان،    تهران،  

 

12/8/93
مواد جاذب رطوبت درایر جذبی

مواد جاذب رطوبت درایر جذبی
شرکت آبان کنترل ارائه دهنده تخصصی مواد جاذب رطوبت و جداساز انواع گازها، قابلیت تامین و ارائه این مواد را ... ارائه دهنده تخصصی مواد جاذب رطوبت و جداساز انواع گازها، ...
آبان كنترل،    تهران،   تماس: 09101674081

 

20/6/93
فروش ویژه مولکولارسیو و جاذب

فروش ویژه مولکولارسیو و جاذب
شرکت نوبهاران شیمی سپاهان آمادگی خود را جهت تامین انواع مولکولارسیو و جاذب برای صنایع مصرف کننده اعلام می ... تامین انواع مولکولارسیو و جاذب برای صنایع مصرف کننده ...
نوبهاران شیمی سپاهان،    اصفهان،   تماس: 03137753412

 

1/10/93
 نانو زئولیت ها به عنوان جاذب

نانو زئولیت ها به عنوان جاذب
زئولیت ها مواد جاذب با ساختار شبکه‌ای جهت تشکیل تخلخل ها هستند . آنها می توانند از منابع طبیعی به دست آمده ... ها مواد جاذب با ساختار شبکه‌ای جهت ...
takforoush@gmail.com،    تهران،   تماس: 42,000 تومان
قيمت: 42,000 تومان

 

9/7/93
فروش جاذب مونو اکسید کربن

فروش جاذب مونو اکسید کربن
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه آمادگی خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو اکسید کربن ، اکسیژن ... خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو ...
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه،    اصفهان،   تماس: 03116410495

 

9/7/93
فروش جاذب کلر

فروش جاذب کلر
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه آمادگی خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو اکسید کربن ، اکسیژن ... خود را جهت تامین انواع جاذب های جیوه ، آرسنیک ، مونو ...
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه،    اصفهان،   تماس: 03116410495

 

9/7/93
فروش انواع جاذب های سطحی (مولکولارسیو ، آلومینا اکتیو ، کربن اکتیو ، کربن مولکولارسیو)

فروش انواع جاذب های سطحی (مولکولارسیو ، آلومینا اکتیو ، کربن اکتیو ، کربن مولکولارسیو)
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه ***** در راستای صرفه جویی در زمان مشتریان گرامی جهت یافتن یک منبع مناسب تامین ...
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه،    اصفهان،   تماس: 03136410495

 

28/1/93
 مجموعه پروژه و مقاله بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب /اورجینال

مجموعه پروژه و مقاله بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب /اورجینال
310 صفحه زئولیت ها مواد جاذب با ساختار شبکه‌ای جهت تشکیل تخلخل ها هستند . آنها می توانند از منابع طبیعی ... 310 صفحه زئولیت ها مواد جاذب با ساختار شبکه‌ای جهت ...
مریم،    تهران،  
قيمت: 40,000 تومان

 

15/12/92
بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب

بررسی نانو زئولیت ها به عنوان جاذب
310 صفحه زئولیت ها مواد جاذب با ساختار شبکه ای جهت تشکیل تخلخل ها هستند . آنها می توانند از منابع طبیعی به دست ... صفحه زئولیت ها مواد جاذب با ساختار شبکه ای جهت تشکیل ...
الهه مهدوی،    تهران،  
قيمت: 18,000 تومان

 

9/7/93
جاذب  نیتروژن

جاذب نیتروژن
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه ***** در راستای صرفه جویی در زمان مشتریان گرامی جهت یافتن یک منبع مناسب تامین ...
شرکت پتروتات تجهیز خاورمیانه،    اصفهان،   تماس: 03136410495

 

6/10/93
نقشه بناهای تاریخی4

نقشه بناهای تاریخی4
نقشه بناهای تاریخی4 09128380245 لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت دبلیو دبلیو دبلیو دات ان بی پارس دات کام مراجعه ...
safaii،    تهران،   تماس: 09128380245

 

6/10/93
دریافت فایل pdf طرح توجیهی تولید سمنت پلاست کف پوش نما دیوار تزیین Cement Plast

دریافت فایل pdf طرح توجیهی تولید سمنت پلاست کف پوش نما دیوار تزیین Cement Plast
قسمت اول لیست فایل های طرح های توجیهی زودبازده و جدید سال90 پایگاه 3000طرح، کاملترین و بزرگترین بانک طرح توجیهی ...
محمدرضا،    تهران،   تماس: 0935-4-300-400
قيمت: لطفاً آگهی رو بخونین

 

6/10/93
طرح توجیهی تجاری کاغذ تیشو در پکیج 13 طرح توجیهی زودبازده(طرح توجیهی سال 90)

طرح توجیهی تجاری کاغذ تیشو در پکیج 13 طرح توجیهی زودبازده(طرح توجیهی سال 90)
با سلام خدمت بازدید کنندگان محترم بعد از 2 سال تلاش کارشناسان این مرکز پکیج های جدید طرح توجیهی با آپدیت های ...
محمدرضا،    تهران،   تماس: 0935-4-300-400
قيمت: لطفاً آگهی رو بخونین

 

4/10/93
  فرآوری کود

فرآوری کود
کیمیا پارس شایانکار 09121083929 کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله کود گوگرد میکرونیزه کود آلی (کمپوست دار گرانوله کود ...
کیمیا پارس شایانکار،    تهران،   تماس: 09121083929-02188998130-2
قيمت: تماس بگیرید

 

3/10/93
شیمیایی کیمیا

شیمیایی کیمیا
جاذب های سطحی مولکولارسیو 3A / 4A / 5A / 13X
شیمیایی کیمیا،    تهران،   تماس: 09107661013

 

3/10/93
فرآوری کود های کشاورزی

فرآوری کود های کشاورزی
فرآوری کود های کشاورزی کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله کود گوگرد میکرونیزه کود آلی (کمپوست دار گرانوله کود ...
عرفانی،    تهران،   تماس: 021-88970261
قيمت: تماس بگیرید

 

3/10/93
فرآوری و تولید انواع کود کشاورزی

فرآوری و تولید انواع کود کشاورزی
کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله کود گوگرد میکرونیزه کود آلی (کمپوست دار گرانوله کود گوگرد آلی گرانوله با ...
عموئی،    تهران،   تماس: 021- 88540800
قيمت: تماس بگیرید

 

24/8/93
اندیشه تجارت ایمن واردات انواع مقوا وخمیر سافت وود و هارد وود و خمیر فلاف پالپ و انواع تیشو خارجی

اندیشه تجارت ایمن واردات انواع مقوا وخمیر سافت وود و هارد وود و خمیر فلاف پالپ و انواع تیشو خارجی
شرکت اندیشه تجارت ایمن تنها نماینده انحصاری از هنگ کنگ در ایران در زیمنه واردات وفروش انواع هولوگرام و لیبل ...
نیما گلستانه،    تهران،   تماس: 09123726484-02144016134

 

17/8/93
کربن فعال - کربن اکتیو - ذغال فعال شده - ذغال اکتیو

کربن فعال - کربن اکتیو - ذغال فعال شده - ذغال اکتیو
شرکت وزین کربن با بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز دنیا با قابلیت تولید، عرضه و صادرات حدود یکصد گرید کربن ... تولید سالیانه دو هزار تن جاذب پایه کربنی برای کاربردهای ...
شرکت وزین کربن،    اصفهان،   تماس: 09138660105

 

22/4/93
خاک گربه پاسداران

خاک گربه پاسداران
فروش خاک گربه خاک میو ایرانی آنتی باکتریال جاذب بو 10کیلویی 10تومان خاک ماکسی کت ترکیه ای 10 کیلو 13000 خاک ... میو ایرانی آنتی باکتریال جاذب بو 10کیلویی 10تومان خاک ...
مهدی صالحی،    تهران،   تماس: 22463759

 

12345بعدي آخر(1 تا 20 از بیش از 200 مورد)
دفع کامل سوسک ریز درشت دفع موش بدون سمپاشی

دفع کامل سوسک ریز درشت دفع موش بدون سمپاشی
نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی پایتخت

نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی پایتخت
کلینیک طب سوزنی

کلینیک طب سوزنی
فروش و نصب انواع سانترال ، تلفن بی سیم و فاکس پاناسونیک

فروش و نصب انواع سانترال ، تلفن بی سیم و فاکس پاناسونیک
رزرو هتل و هتل آپارتمان با تخفیف ویژه در سایت همیارهتل

رزرو هتل و هتل آپارتمان با تخفیف ویژه در سایت همیارهتل
واردات قطعات الکترونیکی

واردات قطعات الکترونیکی
طراحی و ساخت سفارشی انواع استند و قفسه محصول

طراحی و ساخت سفارشی انواع استند و قفسه محصول
چوب نما

چوب نما
انتخاب کالا از شما مشاوره و خرید و حمل تا مقصد با ما

انتخاب کالا از شما مشاوره و خرید و حمل تا مقصد با ما
دستگاه حضور و غیاب - دارای استاندارد اتحادیه اروپا

دستگاه حضور و غیاب - دارای استاندارد اتحادیه اروپا
بلوک شهر (تولیدکننده بلوک سبک)

بلوک شهر (تولیدکننده بلوک سبک)
هدایای تبلیغاتی صدرا

هدایای تبلیغاتی صدرا
آدمیرال ایرانیان

آدمیرال ایرانیان
مشاوره، خرید و واردات محصولات اچ پی HP

مشاوره، خرید و واردات محصولات اچ پی HP
مرکز مشاوره و خدمات تخصصی روانشناختی مهرافزا

مرکز مشاوره و خدمات تخصصی روانشناختی مهرافزا

آگهی ویژه