Search

پنجشنبه 5 آذر 1394

منو

آگهي هاي خدمات

خدمات » مشاوره

تحصیل در مالزی - کارشناسی ارشد و دکترا - study in malaysia

mmu
دانشگاه بین‌المللی مولتی‌مدیا یکی از معتبرترین دانشگاهها در مالزی می‌باشد که با بیش از 30 رشته تحصیلی مدرن در زمینه‌های مختلف، یکی از دانشگاههای جدید‌التاسیس و در عین حال معتبر کشور مالزی است که با حمایت نخست وزیر مالزی جناب آقای ماهاتیر محمد راه‌اندازی شده و اکثر کشورهای جهان و از جمله جمهوری اسلامی ایران (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران) مدرک تحصیلی آنرا قبول دارند و از اکثر کشورهای جهان دانشجو می‌پذیرد. این دانشگاه با شرکتهای زیادی نظیر زیمنس، مایکروسافت، لوتوس، سان، اریکسون و ... ارتباط دارد. دانشگاه مولتی مدیا همچنین با دانشگاههایی از سرتاسر دنیا نظیر MIT, Bradford, Texas, ENST, Monash, Purdue … ارتباط دارد . هم اکنون در دانشگاه MMU بیش از 20,000 دانشجو در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل بوده که از این میان حدود1,700 دانشجو بین الملی از 75 کشور جهان حضور دارند.

در این دانشگاه دانشجویان کتب و جزوات را بصورت Online دریافت کرده و تکالیف خود را بصورت Online انجام می دهند. تمام امور اداری در محیط دانشگاه بصورت Paperless انجام می شود. در تمام محیط دانشگاه شبکه پر سرعت اینترنت در اختیار دانشجویان قرار دارد.
دانشگاه مالتی مدیا از دو مجتمع دانشگاهی یا کمپوس مجزا تشکیل شده است :

مجتمع سایبر جایا:
مجتمع دانشگاهی ملاکا
ویژگی های استثنایی دانشگاه مالتی مدیا
این دانشگاه اولین دانشگاهی است که یک آزمایشگاه تمام دیجیتالی، یک سیستم ماهواره‌ای آموزش از راه دور و مجموعه امکانات دانشگاهی مجهز به سیستم کارتهای هوشمند Smart Cardبا کلیه وسایل هوشمند از جمله تسهیلات تمام اتوماتیک و کامپیوتری، وسایل کنترل الکترونیکی، کتابخانه تمام دیجیتالی و سیستم مدیریتی متمرکز و یکپارچه را دارا می‌باشد. سیستم بی سیم و مخابرات این دانشگاه به گونه‌ایست که هر دانشجو می‌تواند از هر نقطه چه بیرون و چه داخل دانشگاه به سهولت با اینترنت ارتباط برقرار کند. دانشگاه دارای خوابگاههای حداکثر 3 نفره می‌باشد که دانشجویان با توافق طرفین در آنها اسکان می‌یابند . تمامی دانشجویان الزاما بایستی تحت پوشش بیمه سلامتی قرار بگیرند. استفاده از رستوران‌های دانشگاه برای کلیه دانشجویان آزاد می‌باشد. در ضمن قیمت غذاها در این رستورانها بسیار ارزانتر از رستورانهای داخل شهر می‌باشد. عضویت هر دانشجو در کتابخانه دانشگاه الزامی می‌باشد
- یکی از اولین دانشگاه های جهان که در تمامی رشته ها ، دروس را به صورت چند رسانه ای و Online برای پشتیبانی دانشجویان خود ارائه می کند.
- هر دو مجتمع دانشگاهی دارای سامانه اینترنتی می باشند که دانشجویان می توانند جزوات، کلاس ها و کتاب ها را به صورت دیجیتال دریافت کنند و تکالیف خود را به صورت دیجیتال تحویل دهند.
- یکی از اولین و محدود دانشگاه های دنیا که دوره های هنر دیجیتال را با پشتیبانی 150 پایگاه شبکه ای ، گرافیکی عرضه می کند.
- امکان استفاده از اینترنت بی سیم در مجتمع های دانشگاهی برای همه دانشجویان .
- یکی از اولین دانشگاه های دنیا که به دانشجویان کارت های هوشمند ارائه می کند که برای منظورهای آموزشی، استفاده از کتابخانه، آزمایشگاه، تجارت و خرید الکترونیکی و امنیتی قابل استفاده است.
- دانشگاهی که با استفاده از سامانه کتابخانه دیجیتال IBM امکان استفاده از صدها هزار جلد کتاب، مجله و جورنال تخصصی را به دانشجویان در هر مکان و زمان ارائه می کند.
- در این دانشگاه ، دانشجویان در پایان هر ترم به تمام اعضا و کادر آموزشی به صورت آزاد و از طریق شبکه اینترنت امتیاز دهی می کنند.
- دانشگاهی که کلیه امور اجرایی آن به صورت بدون کاغذ Paperless انجام می شود.
- دانشگاهی که تمام اتاق های آن( حتی خوابگاه) به اینترنت پر سرعت و نامحدود 24 ساعته مجهز است.
- دانشگاهی که مرکز تجارت الکترونیک، شامل فروشگاه های مجازی، تبلیغات و مرکز پرداخت های اینترنتی برای iدانشجویانش ایجاد کرده است.

UKM
(University Kebangsaan Malaysia)
دانشگاه ملی مالزی
این دانشگاه درواقع دانشگاه ملی کشور مالزی بوده . واژه Kebangsaan در زبان مالایی به معنای ملی می باشد . دانشگاه یو کی ام در سال 1970 تأسیس گردیده است این دانشگاه ارائه دهنده بهترین دوره های تحصیلی با ساختار تحصیلی گذراندن واحد درسی و پایان نامه بصورت تمام وقت و نیمه وقت می باشد.دانشگاه یو کی ام جزء یکی از بهترین دانشگاههای جهان محسوب می گردد این دانشگاه در سال 2005 از بین بهترین صد دانشگاه جهان درمقام نودویکمین دانشگاه ارزشیابی گردید.مساحت این دانشگاه 1100 هکتار می باشد و در منطقه به نام Kajang به فاصله 25 کیلومتری پایتخت قرار دارد و وسایلی نقلیه عمومی و ترن رفت و آمد به دانشگاه را تسهیل نموده است . هم اکنون دردانشگاه یو کی ام تعداد 19,371 دانشجوی مقطع کارشناسی ، 7,473 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و 1,027 دانشجوی خارجی از 35 کشور مختلف جهان مشغول به تحصیل می باشند.
موقعیت مکانی دانشگاه :
برحسب توسعه فیزیکی دانشگاه ، UKM در سال 1970 در منطقه Lembah Pantai کوالالامپور تأسیس گردید . در اکتبر 1977 UKM به منطقه بسیار زیبا وسرسبز Bangi به وسعت 1,096 هکتار انتقال پیدا کرد . هم اکنون UKM درمنطقه کوالالامپور ( پایتخت ) دارای شعبه می باشد و شعبه پزشکی آن نیزدر منطقه مشهور Cheras به نام Hospital UKM یا HUKM دایر می باشد.
شرایط عمومی زبان انگلیسی :
برای متقاضیان دارا بودن مدرک تافل با حداقل امتیاز 550 و یا مدرک ایلتس با حداقل امتیاز 6 اجباری می باشد. لازم به ذکز است این شرایط زبان در برخی از رشته ها متفاوت می باشد که هنگام اخذ پذیرش می بایست به شرایط اختصاصی آن توجه نمود ، در صورتی که متقاضیان دارای مدرک زبان نباشند باید در امتحانات تعیین سطح دانشگاه شرکت نمایند که در صورت کسب ننمودن نمره حد نصاب لازم باید در کلاسهای زبان دانشگاه شرکت نمایند
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی :
1- تکمیل دفترچه ثبت نام – دو نسخه
2 - ریز نمرات و اصل مدرک کارشناسی به صورت ترجمه رسمی دادگستری و مهر وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به تعداد دو نسخه .
جهت پذیرش در مقطع دکتری ریز نمرات و دانشنامه کارشناسی ارشد نیز نیاز می باشد.
3 - کپی گذرنامه برابر اصل با تأئید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به تعداد سه نسخه از تمام صفحات .
4 - شش قطعه عکس 6 در 4 .
5 - پروپوزال ( جهت متقاضیان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد)
6 - توصیه نامه اساتید : این توصیه نامه می بایست در دونسخه از سوی دو تن از اساتید شما با مهر و امضای استاد تکمیل شود

7 – برگه تامین مالی : برای تهیه این نامه میبایست مبلغ هفت میلیون تومان را در حساب خود برای یک روز قرار دهید و همان روز از بانک نامه تائیدیه بگیرید و با تحویل این نامه به روابط بین المللی همان بانک ترجمه انگلیسی آن را دریافت کنید که همان برگه تامین مالی شماست – 2 نسخه
8 – رزومه و سوابق شغلی به زبان انگلیسی دو نسخه

9- مدرک زبان (مدرک زبان لزوماً داشتن آیلتس یا تافل نیست .)

um
دانشگاه مالایا در سال 1905 تأسیس گردیده و درواقع قدیمی ترین دانشگاه کشور مالزی بوده است این که این دانشگاه با اکثر دانشگاههای معتبر و طراز اول جهان در آمریکا و اروپا و اقیانوسیه تفاهم نامه علمی برای تبادل استاد و دانشجو و انجام پژوهش های مشترک امضا کرده است . لذا مدرک آن در هر نقطه دیگری از جهان کاملاً ارزشیابی می شود .
تقویم دانشگاه
ترم تحصیلی مهلت تحویل مدارک شروع ترم تحصیلی
ترم اول 19 February (انتهای بهمن ماه) July(تیر)
ترم دوم September 10(شهریور ماه) December(دی)
لیست دانشکده ها و آکادمی ها
دانشگاه مالایا ( UM ) مالزی
1-آکادمی مطالعات اسلامی
2- آکادمی مطالعات مالایی
3-مرکز فرهنگی ( گروه هنر ها )
4- دانشکده علوم اجتماعی و انسانی
5-دانشکده محیط مصنوع ( گروه معماری )
6- دانشکده بازرگانی و حسابداری
7- دانشکده علوم کامپیوتر و فن آوری اطلاعات
8- دانشکده دندان پزشکی
9- دانشکده اقتصاد و مدیریت
10- دانشکده علوم تربیتی
11- دانشکده مهندسی
12- دانشکده زبان ها و زبان شناسی
...

تلفن: 22226777

.:: اعتبار آگهي پايان يافته است و اطلاعات كامل نمايش داده نمي شود. ::.

تماس با آگهی دهنده (آتيه آفرينان ايرانيان)
در مورد: تحصیل در مالزی - کارشناسی ارشد و دکترا - study in malaysia

نام:

موبایل:

ایمیل:

پیام:

کلمات کلیدی:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لطفا از پرداخت وجه قبل از دریافت کالا یا خدمات خودداری نمایید. سایت ایفروش مسوولیتی در مورد آگهی ها ندارد

27415
بازدید5/9/94
پروپوزال، پایان نامه، مقالات ISI

پروپوزال، پایان نامه، مقالات ISI
موسسه داتیس مفتخر است بیش از ده سال تجربه با کادری مجرب در زمینه انجام پایان نامه مقالات و ترجمه دارا می باشد چاپ ...
با مدیریت دکتر فتحی،    تهران،   تماس: 09128635771-09334334215-09124517038- 09395045188
قيمت: تواقفی

5/9/94
چاپ تضمینی مقاله ISI با هزینه اندک

چاپ تضمینی مقاله ISI با هزینه اندک
ثبت ، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر ISI در کوتاه مدت به صورت تضمینی و با کمترین هزینه (50 تومان موقع ...
آیت محمودی،    مازندران،   تماس: 09117118712
قيمت: isi-pub.ir

4/9/94
دانلود منابع ارشد آزاد صنایع غذایی 94 - 95

دانلود منابع ارشد آزاد صنایع غذایی 94 - 95
منابع ارشد آزاد صنایع غذایی ... | جزوات ... ارشد صنایع غذایی آزاد 94-95 جزوات ... تضمینی کارشناسی ارشد رشته صنایع غذایی دانشگاه ... آزاد 5400 - منابع ارشد مجموعه 4 کشاورزی و ... منابع ... طبیعی منابع کارشناسی ...
پی اچ دی آزمون،    قزوين،   تماس: 09191812812
قيمت: تماس بگیرید ارسال فایل PDF یا پستی

4/9/94
منابع ارشد رشته صنایع غذایی دانشگاه آزاد 95-96

منابع ارشد رشته صنایع غذایی دانشگاه آزاد 95-96
منابع ارشد رشته صنایع غذایی ... دانشگاه ... آزاد 95-96 - جزوات ارشد رشته صنایع غذایی دانشگاه ...
کرمی (موسسه پی اچ دی آزمون )،    قزوين،   تماس: 4598|918|0918 - 2812|181|0919
قيمت: تماس بگیرید

4/9/94
منابع ارشد مدیریت کشاورزی دانشگاه آزاد

منابع ارشد مدیریت کشاورزی دانشگاه آزاد
ارشد مدیریت کشاورزی دانشگاه ... ... آزاد - کارشناسی ارشد آزاد منابع ارشد مدیریت ... کشاورزی- مدیریت ... ... دانشگاه آزاد | بهترین منابع ارشد مدیریت کشاورزی- مدیریت ... ... ...
محمد کرمی (موسسه پی اچ دی آزمون )،    تهران،   تماس: 09191812812 - 09189184598 - 028-22222077
قيمت: تماس بگیرید

4/9/94
منابع ارشد اقتصاد کشاورزی دانشگاه آزاد

منابع ارشد اقتصاد کشاورزی دانشگاه آزاد
تضمینی ارشد آزاد اقتصاد کشاورزی منابع ... ارشد اقتصاد کشاورزی دانشگاه ... ... آزاد - کارشناسی ارشد آزاد منابع ارشد اقتصاد ... کشاورزی دانشگاه ... ... آزاد | بهترین منابع ارشد اقتصاد کشاورزی دانشگاه ...
محمد کرمی (موسسه پی اچ دی آزمون )،    تهران،   تماس: 09191812812 - 09189184598 - 028-22222077
قيمت: تماس بگیرید

4/9/94
منابع ارشد باغبانی

منابع ارشد باغبانی
ارشد باغبانی دانشگاه آزاد ... - ... منابع ارشد باغبانی دانشگاه سراسری ... ... - جزوات تضمینی کارشناسی ارشد باغبانی دانشگاه آزاد کلیه ... سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ...
منابع کارشناسی ارشد تمامی رشته ها (موسسه پی اچ دی آزمون )،    تهران،   تماس: 09191812812 منابع ارشد کلیه رشته ها
قيمت: تماس بگیرید

2/9/94
فروش منابع ارشد باغبانی جزوات ارشد باغبانی 95

فروش منابع ارشد باغبانی جزوات ارشد باغبانی 95
جزوات ارشد کلیه گرایش های کشاورزی لیست ... ببینید www.1AZ4.com سایت منابع ارشد 94-95 لیست جزوات و ... منابع ... ارشد باغبانی 94-95 ۱- گیاه ... شناسی ...
گروه یک از چهار دات کام،    قزوين،   تماس: ۰۹۱۹ |۱۸۱|۲۸۱۲
قيمت: تماس بگیرید

25/8/94
دانلود منابع ارشد صنایع غذایی دانشگاه آزاد 95

دانلود منابع ارشد صنایع غذایی دانشگاه آزاد 95
منابع ارشد آزاد صنایع غذایی ... | جزوات ... ارشد صنایع غذایی آزاد 95-96 جزوات ... تضمینی ارشد رشته صنایع غذایی آزاد منابع ... ارشد مجموعه 4 کشاورزی و ... منابع ... طبیعی منابع ارشد آزاد ... علوم و مهندسی ...
پی اچ دی آزمون،    تهران،   تماس: 4598|918|0918 - 2812|181|0919
قيمت: تماس بگیرید ارسال فایل PDF یا پستی

25/8/94
دانلود منابع ارشد صنایع غذایی دانشگاه آزاد 94-95

دانلود منابع ارشد صنایع غذایی دانشگاه آزاد 94-95
منابع ارشد آزاد صنایع غذایی ... | جزوات ... ارشد صنایع غذایی آزاد 94-95 جزوات ... تضمینی ارشد رشته صنایع غذایی آزاد منابع ... ارشد آزاد صنایع غذایی ... کد 50415 منابع ... ارشد آزاد علوم مواد غذایی ... کد ...
پی اچ دی آزمون بخش صنایع غذایی،    قزوين،   تماس: 09191812812
قيمت: تماس بگیرید ارسال فایل PDF یا پستی

22/7/94

منابع ارشد پرستاری ویژه 93
گروه پزشکی نخبگان جزوات و منابع ارشد پرستاری ویژه گروه ... پزشکی ... با همکاری رتبه های زیر 10 ارشد و دکتری و اساتید مجرب دانشگاه ...
nokhbegan،    تهران،   تماس: 021-66902038,66902061/013-33338002/013-42342543

14/10/93
فروش  دست دوم کتاب های منابع ارشد روانشناسی

فروش دست دوم کتاب های منابع ارشد روانشناسی
منابع ارشد روانشناسی کتاب های ... سالم ... دست دوم تمیز فروش زبان منابع ارشد فروش جزواتی که از ... شرکت ...
منوچهر رستمی،    تهران،   تماس: 09362139143
قيمت: ارزانتر از دیگران

2/9/94

منابع ارشد باغبانی جزوات کارشناسی ارشد باغبانی
اساتید طراح سوال کارشناسی ارشد باغبانی منابع تکمیلی ... ارشد باغبانی، منابع ... برتر ارشد ... باغبانی 95 | جزوه ... ارشد باغبانی بسته ... های آموزشی، ... منابع مرجع، جزوات طبقه بندی ... ...
گروه کشاورزی یک از چهار،    تهران،   تماس: ۰۹۱۹ |۱۸۱|۲۸۱۲
قيمت: تماس بگیرید

22/7/94

منابع ارشد پرستاری مراقبت ویژه نوزادان
گروه پزشکی نخبگان جزوات و منابع کارشناسی ارشد پرستاری ... مراقبت ویژه نوزادان گروه ... متشکل از رتبه های زیر 10 ارشد و دکتری و با همکاری اساتید ...
nokhbegan،    تهران،   تماس: 021-66902038,66902061/013-33338002/013-42342543

27/12/93
منابع ارشد آزاد برق

منابع ارشد آزاد برق
سنجش تکمیلی امیرکبیر بسته آموزشی ارشد آزاد برق را در سراسر کشور ارائه می نماید. جهت اطلاع از لیست رشته هایی ... امیرکبیر بسته آموزشی ارشد آزاد برق را در سراسر کشور ...
سنجش تکمیلی امیرکبیر،    تهران،   تماس: 44016919

4/9/94
جزوات دکتری و ارشد رشته باغبانی دانشگاه آزاد سراسری 95

جزوات دکتری و ارشد رشته باغبانی دانشگاه آزاد سراسری 95
ارشد باغبانی | برترین منابع ... ... ارشد باغبانی 95 | جزوات ... ارشد ... اساتید طراح سوال | جزوات ... تضمینی ارشد باغبانی 95 منابع ارشد باغبانی ... دانشگاه آزاد منابع ... ... ارشد باغبانی دانشگاه سراسری جزوات ...
منابع ارشد کشاورزی - سینیور تست،    قزوين،   تماس: ۰۹۱۹|۱۸۱|۲۸۱۲
قيمت: تماس بگیرید

4/9/94
فروش جزوات کارشناسی ارشد رشته باغبانی(جزوات تایپی و دست نویس)

فروش جزوات کارشناسی ارشد رشته باغبانی(جزوات تایپی و دست نویس)
اساتید طراح سوال کارشناسی ارشد باغبانی 95-96 جزوات اساتید ... طراح سوال کارشناسی ارشد کشاورزی | منابع ارشد جزوات ... اساتید طراح ... سوال ... کارشناسی ارشد باغبانی 95-96 | منابع ارشد ... آزاد نیز موجود است. ویژه ...
مهندس آروین،    قزوين،   تماس: 4598|918|0918 - 2812|181|0919
قيمت: تماس بگیرید

4/9/94
جزوات تضمینی کارشناسی ارشد رشته باغبانی دانشگاه آزاد

جزوات تضمینی کارشناسی ارشد رشته باغبانی دانشگاه آزاد
جزوات تضمینی کارشناسی ارشد رشته باغبانی دانشگاه آزاد 95-96 بهترین جزوات و معتبرترین جزوات اساتید دانشگاه آزاد ... تضمینی کارشناسی ارشد رشته باغبانی دانشگاه آزاد ...
کرمی (موسسه پی اچ دی آزمون )،    قزوين،   تماس: 4598|918|0918 - 2812|181|0919
قيمت: تماس بگیرید

4/9/94
منابع کنکور کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی 95

منابع کنکور کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی 95
ارشد باغبانی-ارشد زراعت-ارشد ... ... صنایع غذایی ... -ارشد مدیریت ... کشاورزی-ارشد توسعه ... روستایی-ارشد ترویج ... و اموزش کشاورزی-ارشد ... اگرواکولوژی -ارشد آبیاری-ارشد ... محیط زیست ... ...همه موجود میباشد ...
پی اچ دی آزمون،    تهران،   تماس: 2812|181|0919
قيمت: تماس بگیرید

3/9/94
منابع آزمون ارشد کشاورزی (کلیه رشته های کشاورزی)

منابع آزمون ارشد کشاورزی (کلیه رشته های کشاورزی)
اساتید طراح سوال کارشناسی ارشد کشاورزی منابع ارشد منایع ... طبیعی|منابع ... ارشد ... 95-96 | منابع ارشد 95-96 ... | جزوات ... ارشد |سوالات ... ... آزمون 94 ویژه داوطلبان ... آزمون کارشناسی ارشد سال 95-96 منابع کارشناسی ...
محمد آروین،    قزوين،   تماس: 4598|918|0918 - 2812|181|0919
قيمت: تماس بگیرید
12345بعدي آخر(1 تا 20 از بیش از 200 مورد)

آگهی ویژه